bugün

Dünyanın en saçma önermesidir.
nezle de insanın aşırı zeki zamanlarında oluyor sanırım.
Servet çetin'in yıllarca top koşturarak hata ettiğini gösteren kuram.

Halbuse bir eğitim kurumunda faydalanabilirdik o yeşil sahalarda heba olan engin bilgilerden...
grip olduğumuzda burnumuzdan bilgi sıçıyoruz demek ki.
böyle bilim olmaz olsun.
salya sümük gezenlere ulema olarak bakmama sebep olan önermedir.
imam hatip lisesi 10-a'dan hüsamettini dinledik.
Gerizekalı arkadaşımın geçenlerde grip olduğundan dolayı inanmadığım saçma beyan.
Nezleyken kendimi aynstayn gibi hissetmemin, ilik suda erittigim gripinimi yudumlarken durduk yere kuantum fizigine gomulmemin sebebini simdi cozdum. Aynstaynin kucukken sumuklu dangoz bir cocuk oldugunu anlatan bilim tarihcileri onemli bir noktayi kacirmislar.

Bu arada bilgiler beynimizde kati halde bulunuyormus. ''Taş kafa'' deyimini bir yere baglamaya basladim sanki, ama tam anlamiyla kafa yorup cozebilmem icin acil grip olmam lazim.
neden oxford da değilim o zaman?
sümük beyinli zırvası.
Cehaletin en ilahi vecde gelmelerini yaşıyoruz ülkece.

Hammaddesi bim'de 4.75 lan..
Edin yazar kardeş
görsel
tespit sahibine burnu aktığında peçete selpak mendil vs kullanmayıp dili ile boşuna akmakta olan bilgileri yeniden "özümseme" tavsiyesinde bulunmak istediğim mevzudur *
(bkz: ibretlik tespit)
(bkz: elim ayağım titriyor şerefsizim)
(bkz: bak bunu alın buradan)
darwinin evrim teorisinden daha mantikli oldugu fakat buna ragmen cok guldugum sazan avi *
bazı çocuklarının alim oldukları gerçeğidir.
bende ergenlerdeki beyinsizliğin sebebinin
fazla osbir nedeniyle beyini sıvılaştırarak
atma eylemi olduğunu düşünüyordum.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/1296238
sümkürerek güldüğüm önermedir.
Biz bir çok yararlı şeyi peçetede bıraktık koçum.
aslında sümüklerde beyne çok iyi gelen absürt bir kelime olacak ama doğal kimyasallar vardır. bunların peçete ya da lavaboya akmasından öteye geçerek ağız yoluyla vücuda alınması gerektiğinden bahseder çoğu bilim insanı.
Birçok mide bulandırıcı çözüme iten sorun. (bkz: sümük yemek)
Oha duyduğum en değerli bilgi.
(bkz: çok fazla burnu akan insan iddaası)
diye bir şey varsa; Albert Einstein'in burnundan, daima tazyikli sümük akmıştır tezi ortaya çıkar.
(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)