bugün

(bkz: faşizmin piçleri)
değerlerini görmek için borsamıza bekleriz!
(bkz: göt kılı borsası/#22920654)
yumurtalıdır.
satılık değillerdir. kiralıklardır.
uzaktan kumandalıdırlar.

(bkz: sahibinin sesi)
Seçmen seçmen dediğin nedir ki gülüm.Ben senin için trollüğü göze almışım.
Sümeyye nin günlük 30 TL Ye tuttuğu trollerdir.
Ofislerde buluşurlar ve oradan tt lerler.
Kemalistlere karşıt yorumlar ve tweet ler atarlar.
Ofislerinde de tayyip in posterini asarlar.
para ile çalışan emir ile hareket eden, bilgileri fikirleri olmayan trollerdir. ne derseniz deyin yarabbi şükür derler.
(bkz: amlarına koyayım onların ben çok ayıp ediyorlar)
Sözlüklerde de mevcut sanallardır. Fakat son günlerde çok zorlandıklarını görüyorum savunma yaparken.

Gerçi çok zeki değillerdi, ezbere bir kaç sözle yaşarlardı ama son olaylar onların zekasında bile sıkıntı yapmıştır.

Bu durumu şöyle ispatlarım kendimce; önceden akepe aleyhinde -ki lehinde hiçbirşey yazmadım- entrylerim onlarca kez eksilenirken şu an 2 veya 3 kere eksileniyor.
esprisiz trollerdir. zira Sümeyye hanım az esprili yazsınlar diye ayar vermiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=L68sY6v1bhc
(bkz: uludağ sözlük sümeyye nin trolleri sıralı liste)
son günlerde iyice zıvanadan çıkan trollerdir.
he bu trollerden birini (sözlük yazarı değil benim bildiğim) tweeterdan google + dan takip etmekteyim son paylaşımını görmem ile sandalyeden düşmem bir oldu arkadaş masaüstü striptizci programının nasıl crackleneceğini sormuş youtube üstünden. çook dindar harama günaha dikkat ederler halbuse.
abuk sabuk başlık açarlar. espri yapamadıkları için ayar yerler.
(bkz: sümeyye nin memeleri)

Serbest çağrışım..
göt kılları için daha hafif bir tanımdır.
Diyanet işleri Başkanı Görmez'in bile dayanamayıp kendilerine ayar verdiği troller. Anlayacak kafa veya kalp nerede ama bunlarda.

--spoiler--
Şahsi tartışmalarımıza dinin simgelerini, inancımızın değerlerini, camiyi, ezanı, mabedi, minareyi, karıştırmayalım. Onları asla alet etmeyelim.
--spoiler--
sosyal medya ortamlarını krallığı gibi gören naylon solcuların çarklarına çomak soktukları için trolldürler efendim.

faşizm faşizm diye ağlaşırlar ya hani naylon solcular sürekli. kendi yaptıkları sosyal medya çeteleşmesine baş kaldırmak trollüktür. o yüzden sümmeyye hanım haklıdır zira.

hayır onlar trolldürlerde, acaba sözcü gazetesiyle paralel başlık açan tipler neyin nesidir onun adıda bellidir.
(bkz: postalcı)
(bkz: Güçlü trolller güçlü akp)
kendileri tarafında da kabul edilmiş trollüktür.

uludağsözlükte'de bolca mevcuttur bunlardan.
sözlükte cirit atan akepeli tayfadır.
naylon solcuların zoruna gidendir.
kendileri gezi de, sosyal medyada paralı çalışırken iyidir tabi.
boş otobüste ayakta giderler.
gün itibari ile vardiyalı olarak çalışmaktadırlar. 3 vardiya;
24:00-08:00
08:00-16:00
16:00-24:00
güncel Önemli Başlıklar