bugün

yeni yuvaları Kandilli’de 1.4 milyon dolara alınmıştır.

300 metrekarelik köşkün 5 odası, 2 salonu, 4 banyosu ve dev bahçesi varmış.

http://www.sozcu.com.tr/2...koskte-yasayacak-1239326/
Halk sefillik çekerken Lüks içinde yaşamaktadır.
Kısaca sümüş.
Ben demiyorum babası diyor.
Siyasi olmamasına rağmen babası nedeniyle eleştirilere maruz kalan bayan.
insan doğacağı evi seçemiyor bu da kaderin cilvesi. allah kurtarsın..
ya çok özür dileyerek kendisine bakınca iq sunda bi problem olduğunu düşünen bir tek ben miyim? sanki babası olmasa mahallenin yerel süpermarketinde bile kasiyerlik yapamayacak gibi duruyor.

bakın a 101 bim demiyorum.
Suikast falan diyorlardı,olmadı herhalde..
Erdoğan'ın veliaht olarak yetiştirdiği evladı baktı erkekte iş yok bari kızı yetiştiriyim dedi. gerçi oda pek konuşamıyor ama Dünkü konuşmasında.
sahibinin kim olduğu belli olmayan * şakşakçı haber kanalı a haber tarafından konuşması foşur foşur köpürtülen biri. sanırsınız ki büyük bir dünya liderinin karısı falan konuşuyor.
görsel
Ankette gömülünce kendi hesabına sahte diyip aynı hesaptan bunu paylaşan -iq sahibi kişi *
Bu bı başkanlık anketi yapmış Twitter'da.
Bı baktım herkes hayır demiş gülmekten sinirlenemedim agsfga.

Neyse bu da kapak olsun size. Türkiye cumhuriyeti onurunu ilelebet muhafaza edecektir.
Ayağınızı denk almış olursunuz.
Onu takip edenler hayır demiş demekki algı yapılıyor, halk üzerinde...
kocişi ile savaş uçağında;

görsel
O değil de neden bütün muhafazakarların evlilik yüzüğü sağ elde ve gümüş.

Keriz gibi alyansı altın olan ve solda olan bir biz miyiz...
görsel
Sümeyye Erdoğan nikahında şahitlik yapanlar arasında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı ismail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da yer almıştır. Gül, yaptığı konuşmada, "Arkadaşlarımızın çocukları bizim çocuklarımızdır. Birbirilerine çok yakıştılar. Eminim ki örnek bir aile olacaklardır" demistir ve "Rütbeler ve makamlar ne olursa olsun her baba ve anne bu heyecanı yaşamak ister" diye konuşmuştur.

Sümeyye Erdoğan konukların önüne Cem Karaca'nın 'Bu son olsun' şarkısı çalınırken çıkmıştır. Nikaha iş, sanat ve siyaset sahnesinden tanınan 6000 isim katılmıştır. iş dünyasının sevilen isimleri Acun Ilıcalı, Ferit Sahenk, Ali Koç,Ali Agaoglu, Mehmet Cengiz,Nihat özdemir, dünya liderlerinden Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, eski Lübnan Başbakanı Saad Hariri ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, güzide sanatkarlarımız uğur ışılak zerrin özer, hülya koçyigit, ismail yk,yavuz bingol, alişan, ece erken, demet akalın,muzzez ersoy ve kanaat önderi Adnan Oktar adına da temsilen müritleri ve kedicikleri de nikaha katılıp o mutlu güzel güne şahitlik etmişlerdir.

görsel
kemalistler kendi ülkesinde okula almadıkları için eğitim öğretimine yurt dışında devam etmek zorunda kalmıştır.