bugün

malum medyanın iddiası. deşifre edilince önlenmiş meğer.

görsel
görsel
Vay bee, rte, barınç falan derken iş sümoya kadar gitti demek.

Tanım: yalanınızı silkeyim.
mit güdümündeki iğrenç yandaş medyanın, cemaat medyasının rahle-i tedrisinde öğrendiği dersleri unutmadığını ortaya koyan yalandır.

sahi, bir zamanlar arınç'a da suikast yapılıyordu, hatırlayan var mı?

üstelik bunların türbanlı bacısını, yetmiş kişilik, deri eldivenli üstleri çıplak, bandanalı geziciler darp etmişler, çocuğunu yerlerde sürüklemişler, ikisinin üstüne işemişler, yardıma gelen bir dede ile torununu da dövmüşlerdi değil mi?

bunların aldığı nefes bile yalan. bunlara inananın aklını silkeyim...

ne var ki angut yandaş takımı bu yalanları elbette yutacaktır. hayır, o değil, sümeyye'ye suikast yapılmasının kimin işine yarayacağını bile düşünmezler. yahu sümeyye'ye suikast yapılması bir tek sucukçu muhasebecisinin işine yarar. meydanlarda "evladımı kurban verdim" diye yapmadığı duygu sömürüsünü bırakmaz (bkz: siyasi amaçları için çocuğunu bile kullanan şahıs). sümeyye'yi öldürünce cemaatin eline ne geçecek ki?
bu ak medya son günlerce iyice fotomaç a döndü , yalan haberler ardı ardına geliyor.
Bir ara da her gün bülent arınc'a suikast yapılıyordu,komik gercekten.
idda dosyası olarak twitter yazışmalarını, mesajları kanıt olarak sunulduğu, sparagasın da ötesi haber.
rte'ye olsa anlarız da sümeyye ne iş. tamam belli ki milletvekili adayı olacak. bunun içinde çok önemli biriymiş gibi şişirilmesi gerekiyor. belli ki pederi ancak çocuklarına güveniyor.
biz de yuttuk..

yalan haberdir......
(bkz: geçen yine mağduruz)

seçim malum.
bülent arınç a suikast düzmecesi ile tıpa tıp aynı iddiadır. sahi, bülent arınç öldü mü?

ekleme: iki iddianın da kaynağı star gazetesi diye çıkan tuvalet kağıdı. bu da mı tesadüf?
Güldürmüştür. Ama buna inanacak milyonlar var.
Deli zırvası...

7-8 satır yazı yazdım " ulan ben napıyorum , kime neyi açıklıyorum" diye geri sildim...
en başta "sümeyye kim ki ona karşı suikast planlansın?" diye sormak gerekir. bir memlekette koyunlar bu kadar çok olursa, asparagas da alır başını gider. neden? çünkü milyonlar ciddi ciddi buna benzer zırvalıklara prim verir de ondan. komediler diyarı türkiye demişti biri!

sahi lan. sümeyye kim ki?
akepelilerin yeni "magduruk magduruk" senaryosu.
deli zırvası, saçmalık diyenlere gülüyorum. deliliniz mi var neye göre aksini iddia ediyorsunuz. fuatavni nin her dediğini ortada hiçbir delil yokken atladınız.
ideolojiyle kafayı bozmuşsunuz gaflet gözlerinizi kör etmiş.
ister kabul edin ister etmeyin chp iflas etti çöktü. paralelle iş tutanlar kendilerini yaktı.

http://www.takvim.com.tr/...ralel-orgutun-kanli-plani

bu görüntüler de yalan dimi? (bkz: akif hamza çebi)
http://www.takvim.com.tr/...lileri-korkutan-o-goruntu
Aptal yandaşın olacağına zeki muhalifin olsun vecizesinin belki de en güzel örneği.

işin kötü tarafı adamlar bu haberi bizimle dalga geçsinler diye yapmıyorlar. Azımsanmayacak bir kitle buna inanma potansiyeline sahip ki haber yapıyolar. Ulan hiç mi film izlemediniz? Böyle suikast senaryosu mu olur. Adamlar Twitter'dan taşak muhabbeti yapar gibi suikast hazırlıyorlar.

Neyse iyi ki yapmışlar bu haberi sabah sabah iyi güldüm.
mağdur edebiyatı devamıdır. ne suikasti, koyunlar bir arada tutmak için.
sümeyye kimdi lan? şeklinde afallamama neden olmuş haber. (bkz: yersen)
bir senaryo üretip, kendine düşman gösterip, insanları bu sözde düşmana ve senaryoya inandırmak. sadece aptalların inanacağı cinstendir. o yüzden oylar sürekli artar.
(bkz: 11 eylül 2001 saldırıları)
(bkz: mağdurum da mağdurum)
Ulan kim ne yapsın sümeyyeyi ne kaybeden üzülür ne bulan sevinir . olsa olsa lüks banyo tuvalet Ürünleri sektörü zarar görür.
Bunudamı hakan fidan deşifre etmiş havuz medyası.
(bkz: siyasi amaçları için çocuğunu bile kullanan şahıs)
Bence bu mağduriyet olmamış.
Madem mağdur olacaksınız direk tayyip erdoğan deseler daha çok oy getirirdi.
peşi sıra çeşitli açıklamalar beklediğimiz bi zırvalık daha..

"biizzz deşifre etmeyi de çok iyi biliriz.."
"ey penisvanya, ay pardon pensilvanya.."
"sümeyye bacınızı da elleri derili, başları perili 50 kişi yerlerde sürüyeceğidi, işeyeceğidi ama son anda süper istihbaratımız olayı anladı ve önüne geçti.."

hadi aslanım ufaktan yürüyün gidin bi..