bugün

https://www.google.com.tr...ata-ilgi-patladi-40194722

Michael phelps hacamat yapınca süper devlet hastanesi yapıp sigorta karşılayınca eleştiri. Hacamat ne işe yarar nedir bilmeden eleştiren ergenler sinir bozucu. Evet.
yakında götümüze yılan sokarlar oda sgk ya girer.
Bunu uygulayanlara da doktor maaşı verilmelidir.
Sözde ilaç denilen bin çeşit zararlı kimyasalları vücuda alarak iç organların amına koymayı çağdaşlık zannedenlerin akıllarınca küçümsemeye çalıştığı gelişme.

O ilaçlar hiçbir hastalığı tedavi etmiyor gençler. Sadece belirtileri baskılayarak gizliyor, siz de iyileştiğinizi zannediyorsunuz. iyileşmeyen hastalık ise kısa süre sonra başka bir yerden patlıyor. Sonra yallah hastaneye tekrar. Önceki hastalıktan tamamen bağımsız başka bir hastalık deyip yine bir ilaç yazıyorlar yahut kullandığınız ilacın yan etkisi deyip geçiyorlar. Bu işin sonu yok.

Ben ilaç kullanmayı bırakıp alternatif tıbba yöneldiğimden beri yıllardır hastaneye gitmiyorum. Kendimi çok daha sağlıklı ve güçlü hissediyorum. Bu kadar önyargılı olmayın!

Beybi!
deve sidiği de sgk kapsamına alınsın. müslüman gardaşlarımız sağlık için kana kana deve sidiği içebilsinler.
peygamberin diğer bir sünneti olan deve sidiği tedavisi de kapsama alınmadıkça etkisi zayıf kalacak halk sağlığı atılımıdır.
yetmez artırıyorum. zemzem suyuyla masaj da kapsama alınmalı. okunmuş pirinç, üfürülmüş buğday, sıçılmış mercimek tedavisi de tıp fakültelerinde ders olarak işlenmeli.
Anne başım agrıyor dedim patates koy dedi. Bundan zaar. Kadının da kafası karıştı tabi .
merdiven altı yerlerde ilkel ve hijyenden uzak bir şekilde yapılması yerine devlet hastanelerinde yapılması daha sağlıklıdır.

modern tıbbın çözemeyip de sülük tedavisinin çözebildiği herhangi bir rahatsızlık elbette olamaz ama mantık budur diye tahmin ediyorum. madem talebin önüne geçemiyoruz bari biz yapalım demişlerdir.

hoplayıp zıplayacak bir şey yok bence.
" göbeğe yazı yazma ve muska yapmayı da aynı kapsamda görmek isteriz " dedirtir.
sgk tarafından ödeme kapsamında çıkarılan kanser ilaçları var, ödeme kapsamında olmasına rağmen döviz kurundaki oynaklıktan kaynaklı olarak ithal edilemeyen bir sürü ilaç var. insanlar göz göre göre ölüp gidiyor ama kodumun sgk'sı karanlık çağlardan kalma sülük, hacamat bilmem ne bok püsür şeyleri ödeme kapsamına alıyor he.

oğlum bu ülke bitmiş okeye dönüyor resmen.
nerede sikindirik kocakarı hurafesi var hükumet peşinde, hacamat ney amk...
milli ve yerli tıp'ın şahlanışıdır.

lan bu almanlar 3. havalimanından sonra bir de bunu dıuyarlarsa, bu çirkin merkel anında kendini intihar eder.
kimisinin "ne var bunda? alternatif tıp (sahtekarlık) abd'de, japonya'da bile uygulanıyor" diye makul bulduğu tutumdur.

kimisi de tıbb-ı nebevidir diyor!

kardeşim cahil cühela bir tek türkiye'de yok ki! dediğin ülkelerde de bol miktarda cahil, cühela var. fakat hiçbirinde devlet veya sigorta şirketleri böyle bir saçmalık için para ödemez.

tıbb-ı nebevidir diyorsan, neden sadece sülükle filan yetiniyorsun ki? deve sidiği ne güne duruyor?
HACAMAT YAPTIRMAK SÜNNETTiR. BiRÇOK BOYUN,OMUZ,BEL,BACAK RAHATSIZLIĞINA iYi GELiR. CiN GiRDiYSE ONUDA ALLAHIN iZNiYLE ÇIKARTIR. FAKAT DiKKAT EDiLMESi GEREKEN RESULULLAH S.A.V DEDiĞi GÜNDE YAPTIRMAK VE BiLENE YAPTIRMAKTIR. RESULULLAH S.A.V SÜNNETi OLDUĞU iÇiN HACAMAT YAPTIRMAYA NiYET EDiLiR. AYETEL KÜRSi NAS FELAK OKUNURSA DAHA iYi OLUR.
son derece mühim ve gerekli bir atılım olmakla beraber yetersizdir maalesef.

tıbb-ı nebevi gereği deve sidiği içerek tedavi olayının da sgk kapsamına alınması gerekir.

kardeşim, deve sidiği bulmak kolay iş mi? hasta müminler zorda kalıyor.
Birçok kanser ilacını kapsama almamayı geçtim, ithalatını dahi yapmayan sgk nın yeni ve devrimsel kararı. Ülkede boş işle uğraşmayan kurum kalmadı.
"Buna göre, doktorlar artık reçeteye bitkisel ilaçlar ve geleneksel uygulamaları da yazabilecek" cümlesindeki bitkisel ilaç olarak medical marijuana da sgk kapsamında olmalı dedirten gelişme.
sırta gazete koyup, yorgan altında terletme de sgk kapsamına alınsın. biraz daha geriye gitmek lazım, bu az olmuş.
Hacamat ve sülük geleneksel cin tıbbi icerisinde olan tedavilerdir. Zaten bunlar tamamlayıcı tıp yasası icinde yer almaktadır, tek baslarına tedavi değillerdir. Ayrıca insanlar bunları bilinçsiz kişilere yaptıracağına sağlık calısanlarına yaptırması daha iyi olur en azından bir zarar görmezler fayda göremeseler bile.
benim neneme bile doktor "anam sen git şişe çektir bizim daha fazla yapabileceğimiz bir şey yok" dedi.

alternatif tıpı küçümseyenler dönsün geçmişe baksın tıbbın ilk doktorları lokman hekimlerdir.
Sonuçta onlar da alternatif tıp yöntemi.
Sonuçta onlar da alternatif tıp yöntemi.
" yaşasın taş devri, var ol fred çakmaktaş " dedirtti.
sülük tedavi amaçlı kullanılabiliyor ama hacamat biraz epic fail olmuş tabi.