bugün

yıkılsın amk.
eğer başka bir partiye ait belediye tarafından yapılsaydı vay haline dediğim olay.
her zaman söylerim devlet güçlü olacak. tarikat gibi yapılara anadolu'nun yoksul kesimini muhtaç etmeyecek. Adam çocuğunu devlete teslim ettiğini bilecek ve rahat uyuyacak. ama bu konuları hep göz ardı ettik ve tarikatlar aldı çocukları kendi kafasına göre yetiştirdi ve devletin her kademesine yerleştirdi ve sonra boom. gerçekten kur'an talebesi yetiştirmek isteyenler varsa zaten vakıflar sonuna kadar yardım ediyor. Cami cemaati olarak bizlerde destek veriyoruz. sonuç olarak devlet güçlü olacak gerisi hikaye.
bu sülocular kendilerinden olmayana yağmurlu havada bir tas su vermez,
üzüldüm mü hayır ama keyfiyetçi bürokrasi ve adaletin de amk.
Siyasi saiklerle yıkılmışsa ikiyüzlülüktür. Yapı gerçekten mevzuata aykırı nedenlerden yıkılıyorsa laf söylenmez. Ama süleymancılar akp'yi desteklemedi diye operasyon çekiliyorsa ayıp. Cemaatleri siyasi eğilimleriyle tasnif edip "bu benden yana iyi, bu senden yana kötü" demek hatalardan ders alınmadığını gösterir. Bu tarz oluşumları taviz vermeden kontrol altında tutacaksın. Devlet Gücünü eline geçirince hepsi aynı canavara dönüşüyorsa bunun iyisi kötüsü yok. Bunun sendeni bendeni yok. Süleymancılar oy vermedi kötü, menzilciler düzenli oy veriyor iyi değil mi?
Yapmak zor, yıkmak kolaydır! Ancak, kaçak yapı ise yıkılır. Burada şunu söylemek isterim, tüm kaçak yapılar derhal yıkılsın, görelim!
Akp'nin eski kankası fetö ya da yeni iş ortağı menzil olsaydı yıkılmazdı...
Sulrymanci bir avukat gelip savunduğuna göre doğru bir yıkım kararıdır.
Beter olun.
Kendilerine muhalif olan cemaate vermeye çalıştıkları göz dağıdır.
Mesele yurt olması mı? Kaçak olması mı? kaçak yapıya müsade hiçkimseye edilmemeli.
bir sezai atasözü der ki : ne kadar güzel yaaa (bkz: kardeş payı)
çoh iyi oldu, çoh da güzel oldu taam mı
Süleymancı cemaati hiçbir zaman AKP yanlısı olmadı hep karşısındaki partilere oy vermiştir. Bu yüzden normal yıkımdır.
yetmez ama evet, ayrıca imam hatipler de kapatılsın.
Ülkede güzel şeylerde oluyor dedirtti.
Hayatının en güzel yıllarını bunların tımarhanelerinde geçirmiş birisi olarak yetmez ama evet diyorum. Hatta bir ateist olarak devamı gelirse şayet oyumu tayibe veririm. Yeter ki tüm yurtlarını yıksın bunların.
CHP'li belediye başkanı yıksaydı vay basına geleneydi.
Zehrin daha fazla yayılmasına nice genc dimağların yikanmasina engel olunmuştur.
ileride akp zamanında kuran kurslarını yıktılar, dinimizi yaşayamıyorduk diye anlatacağım olay.
imamoğlu çalışıyor. helal olsun.
(bkz: bina) okurken (bkz: imar barışı) nı kaçırmak.
Valla benim için problem yok bütün cemaat yurtlarina devlet el koymali.
Ama akillara su geliyor bu yurt menzil gibi baska olusumlarin yurtlari olsa kaçak diye yikilir mi.
süleymancı yurdu'nun yıkılması değil, istanbul kağıthane'de bulunan ve hazine arazisine kaçak olarak inşa edilen süleymancılara ait kuran kursu binasının yıkılmasıdır.

yıkılan bina kaçak bina.
hazine arazisine inşa edilmiş ve yıllardır yıkım kararı ertelenmiş.

tekrar ediyorum; süleymancıların kaçak yurdunun yıkılmasıdır. algı yapmasın kimse...

yıkım esnasında süleymancı terör örgütü (bkz: sütö) mensupları polise mukavemet göstermiş, polisimiz de bu süleymancı terör örgütü mensuplarına biber gazı sıkmışlar.
görsel
görsel

video-1;
https://streamable.com/0qgkr

video-2;
https://streamable.com/dpwl7

video-3;
https://streamable.com/gssdx

şimdi bu süleymancı terör örgütü mensupları sosyal medyada "akp'ye oy vermedik, muhalifiz biz diye yurdumuzu yıktılar" diye propaganda yapıyorlar.

özellikle chp'lilere sesleniyorum, süleymancıların bu oyununa sakın gelmeyin. bunların fetö'den, menzil'den bir farkı yok.
kendilerini "muhalif" olarak gösterip kamuoyu oluşturmak derdindeler.

binanın yıkım sebebi tekrar edeyim ki; hazine arazisine kaçak yurt yapmaları. yıllardır siyasi nüfuzlarını kullanarak bu kararı erteliyorlar. sakın bunların dolmuşuna gelip aktrollerin eline koz vermeyin.

bu yıkım işlemi keşke düğer cemaat yurtlarına da uygulansa.
misal, aladağ'daki süleymancıların yurdu keşke mühürlenseydi de kız çocukları orada canlı canlı yanarak ölmeseydi...
Gördüğünüz gibi o kadar dua ettiniz ama bilime yenildiniz hahahah...
Darısı dini kendi çıkarları için kullanan diğer cemaat yurtlarının başına.
Aynı zamanda kaçak olarak yapılmış bina. Hem kaçak yap hem depreme karşı dayanıksız olsun (kendileri sağlam olduğunu iddia ediyor) hem binayı boşaltmak için tebligat daha önce gönderilsin... Sen binayı boşaltma ve yıkım esnasında tekbir getir... Sanırım sadece Türkiye'de olur... Kaçak yapı olması bile cemaatiniz (?) için başlı başına utanç kaynağı olması gerekirken bir de açıklama yapıyorlar kameralara...

https://www.ntv.com.tr/ga...Og/j4BDPk39sk2tm-xCJo8J-g