bugün

iyi bir insan olabilir fakat akp-mhp ittifakı dışında kalanları dışlıyor.
bu adam bahçeli sonrası mhp nin başına geçecek herhalde.
mhp nin başına mhp teşkilatlarından olmayan birini gecirmezler.
Devlet bahçeli mhp'nin başındaysa bundan sonra Hillary Clinton bile mhp'nin başına geçebilir.
https://youtu.be/8jJpICK_Uy8

Mümkün değildir.
Donald Trump gibi aşırı ırkçı ve eşcinsel düşmanı olan, eşcinselleri hedef gösteren, ciddiye alinirligi da ancak Trump kadar olan siyasi. Sonu da Trump gibi olur, gider başımızdan umarım.
saç konusundan yoksun kişi.
bildiğiniz üzere şey demek yasak.
twitter tarafından kendisine sağlam bir "kes." çekilmiştir.

(bkz: twitter ın süleyman soylu nun tweetini engellemesi)
Lgbt'nin batı kökenli olduğunu söyleyerek gevrek bir erol taş kahkahası atmamı sağlamıştır. Gerçek tam aksinedir çünkü. Türkiyede eşcinsel düşmanlığı tanzimatla birlikte gelen batılılaşmanın etkilerinden biridir. Ahmet cevdet paşa bundan bahseder. Gerçek şu ki; Avrupada diri diri yakılırlarken şanlı ecdadın sarayına kadar girebiliyorlardı.
* bir hdp'liye bakıp
"...Merak etmeyin, bu kış terör örgütünü mağaralarında yalnız bırakmayacağız, onlara sürprizimiz var..."

havalı cümleler kurabilen bir bakan.
asıl vazifesi CHP dava açmaktır.
asıl vazifesi CHP dava açmaktır.
0:00 0:10
amerikan menşeili twitterın kendisini engellemesine sevinen varoşlar var. ulan hakikaten işkillendim, amerikan askeri bağdat’a girdiği gibi ankara’ya girecek olsa bunlar güllerle karşılar mı ıraklılar gibi diye. öyle bir şey olsa ilk önce bizim millet g.tüne 8’lik çiviyi çakar bu sefihlerin benden söylemesi.
Çomarlara fısıldayan kifayetsiz muhteris.

Şahsımla aynı damarı yakalamış, emikliyor da emikliyor. Şahsım sallandığında ilk kazığı bu atacak.
Dün gece rüyamda gördüm şaka gibi, seneler önce de Sümeyye Erdoğan’ın düğünündeyken görmüştüm kendimi. Rüyalara bak bilinç altına bak ya.
görsel
kendisinin içişleri bakanlığı döneminde burnumuzun dibinde bir terör devleti kurulmuş, eskiden tvlerde adını anmanın bile ayıp karşılandığı terörist başının mektubu devlet televizyonunda okutulmuş ve kırmızı bültenle aranan terörist yine aynı şekilde "devlet" televizyonuna çıkarılmıştır.

kendisinin hdp'nin mecliste olması gerektiğini belirttiği demeçleri de kısa bir gugıl aramasıyla ulaşılabilecek kadar yakındır herkese.

sorarlarsa yiğit türk evladı, pekakayla mücadele ediyor, teröristleri kudurtuyor dersiniz.

sanki ordu içişleri bakanlığına bağlı amına koyim.

çoçolar sizi.

-ha bir de birilerinden hesap sormazsam namerdim diyordu, o hesabı da en yakın zamanda soracağından şüphemiz yok.
eskiden hdpnin mecliste olması gerektiğini savunan, şimdiyse başımıza baş milliyetçi kesilmiş kel. bakan değilken de haz etmiyordum, şimdi de haz etmiyorum.
(bkz: erdoğandan hesap sormazsam namerdim)
murat bardakçı'nın bir makalesinde osmanlı'dan kalma bağzı geleneksel lgbti davranışlarının islahat hareketleri gerekçesi ile kesildiği yazıyordu. batılılşama hareketleri çerçevesinde lgbti alışkanlığına batılılara hoş gözükmek için ket vurulmuş. 2. mehmet, kanuni vs biz bunları biliyoruz.

biliyorsunuz başhekim bozuntusunun teki. mahmut'a sallıyordu, benim en favori padişaj'ım o'dur, 3. selim'in yarım kalan işini bitirmiş ve cumhuriyet'e giden yolun sürecini başlatmıştır. yobaz zihniyetine göre düşünürsek 2. mahmut kötü bir iş yapmıştır, kendisi fesi getirdiği için o deönemin dinci yobazları için sevilmemiştir. bugün sözde muhafazakarlar cumhuriyet2imizi protesto etmek için inatla fes takıyorlar. çelişki yobazların zihinsel kodudur. halbuki sapkınlık bugüne dair batılılardan alınan bir huy değildir.

boğaziçi'nde kapatılan sanat klübüne "efendim lgbt klübü yasadışı poster bulunduğu için kapatıldı" diyen rektör bozuntusu, ss vs hükumet üniversite'nin tamamını ve hem lgbti hem de terörist ilan ediyor. buradan size oy falan çıkmaz. devlet mafya tarafından elegiçirilmiş, lümpen ve mafyatik hareketleri meşrulaştırılmaya çalışılıyor. chp liderine yapılan linç girişimi de dahil olmak üzere kendisini zora sokacak bir çok faaliyet ve eylem bulunuyor. twitter bile trump'a yaptığı gibi twitini engelledi.

trump'ın seçimi kaybetmesi ile dünyada totaliter liderlerin çökeceği (kesin) bir sürece girdik. dün ırak için "teskere çıkmazsa memurun maaşını ödeyemeyiz diyenler bugün kimseyi dış mihraklara hizmet etmekle suçlamamalı. sizi devletin başına getiren süreci yöneten zaten onlar. dışarıda kedi, içeride kaplan olmakla iktidarda kalınmıyor.

terörist arıyorsanız önce aynada kendinize bakın. radikal islami terör grupları da dahil açıkça desteklemenin haricinde pkk/vaypigi gibi örgütleri önceden destekleri de deliller ile ortada. yandaş ve takipçilerinin bir zaman için neye inanacakları veya neyi savunacakları tek adam tarafından belirleniyor olabilir, söylenen sözler, yazılan yazılar uçmuyor değil.
istifa etse türkiye kalkınır valla. Adalet diye bişey kalmadı
Yargılanacaktır günü gelince aynı Rte ve tüm akpliler gibi ve o günler uzak değil.
görsel

karizmatik iç işleri bakanıdır.
Eskide ağır hakaretler ettiği partide şu an süvari görevini yapan kişidir.
Bugünkü açıklaması beni gerçekten çok etkiledi.

Bahsi geçen açıklama:

HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT HEYT HEYT HÖYT HAYT.