bugün

anne tarafımda tansiyon, çoğu kadın akrabamda boyun bel rahatsızlığı ve annemle anneannemde dizlerde menisküs.
babaannemin babası ve kardeşi ise genç denebilecek yaşta kanserden gitmiş.
yalnız bizim ailede genetik diyabet yok; babaannem şu an 80, anneannem 86 yaşında ve yüksek şekerleri yok. (yalnız bizim hayat şu anki hayat şartlarımızda bunun böyle olabileceğini sanmıyorum.)
bir de ailemden bana aktarılmış olan çomar ve yobaz nefreti. (bende daha bariz ve belirgin olarak hewal düşmanlığı da mevcut.)
sülalemizde hiç hastalıktan yatan olmadı şükürler olsun ama herkes kalp krizinden vefat ediyor.
Kendini beğenmişlik bir de dolandırıcılık var bir amca bir dayı da.
Şeker, tansiyon, meme kanseri. Şeker ve tansiyondan değil de meme kanserinden korkuyorum. Sanırım yakın zamanda kontrole gideceğim.
Meme kanseri (annem ve halam)
Akciger kanseri (dedem - annemin babası )

Parkinson (dedem - babamın babası)

Hipertansiyon (babaannem)

Alzheimer (Anneannem ).
Anksiyete, şizofreni.
(bkz: Narsisizm)

Bizimkilerin de hastalığı bu. Ne yapalım.
maalesef astım.
Kalp diyolar.
kanser..anne tarafı da baba tarafı da yüzde 80 oranında kanserden gitti..çocukluktan yakalanıp ilik tedavisiyle kurtulan 3 4 akranım da var..elde bu kadar veri varken hala kanser ırsi değil diyen arkadaş çevremin ağzına kürekle vurasım geliyor
hastalık yoktu bizde ama sülalenin yarısı trafik kazasında öldü
annem babam halam babaannem dayım dedem hepsi
sanırım yukardakiyle yol verme kavgamız var ben bile iki tane büyük kaza yaptım.
Şizofreni

Şaka şaka ne bilem amk.
Hipertansiyon. 23 yasinda çakı gibi bir delüanlı olsanız dahi dinlemiyor. Genetik hocam.
yobaz nefreti.
Akciger menseili hastaliklardir.
Ayak büyüklüğu. Babamın 48 benim 46 numara.
şeker hastalığıdır.

anne tarafım komple şeker hastası. son bir yıldır annem günlük iğne vuruluyor. bana ne zaman sıra gelicek bekliyorum.
Geri zekalılık.

Benden sonra çocuklarım torunlarım devam ettirecek.
güncel Önemli Başlıklar