bugün

yazı yazmak yerine okumayı tercih eden,en geç saatlerde bile 1-2 tanesinin sözlüğü hiç terketmediği,hiç tanımadığımız,dolayısıyla haklarında yorum yapamayacağımız,olsa olsa bizi takip ettikleri için teşekkür edebileceğimiz sözlüğün müdavimleridir. (bkz: kim olduğunu biliyorum)
an itibariyle sayıları 58 olan, sözlüğümüzün misafirleridir.
içerden daha eğlenceli..yavaş yavaş alışacaksınız,çekinmeyin..allah başımızdan eksik etmesin onları..
an itibari ile toplam 107 kişidirler. kendileri sözlüğe uzaktan bakan, içlerinden kimbilir neler geçiren kişilerdir.
bazı aklından geçen düşünce alternatifleri:
-süper burası ya, kesin ben de buraya üye olmalıyım.
-ya bugün hep siyaset işleniyor burada.
-kıyak sözlükmüş, tuttum burayı.
-ne değişik bir yer, binbir türlü insan var.
vs vs.
edit: bu entryimden sonra birden 87'ye düşmüşlerdir. (bkz: şom ağızlı)
bir kez daha edit: 153 olmuş şimdi de, (bkz: süper)
kamera bizi cekiyor.el sallayalım.
(bkz: biri bizi gözetliyor)
(bkz: damsız girilmez)
burdan kendilerine slm gönderilir ve istekler yetkililere iletilmesi için sıralanır.
yazarlar zor durumdadır.. ekmek yok su yoktur. akşama kadar yazmak zorundadırlar. bazıları gece de yazmak zorundadır. ** *
an itibariyle 187 kişi oldular.
keşke bir defter olsa da yazı yazsanız ama geçenlerde devlet büyüklerinden biri bu defterden yaprak koparttı. çok sinirlendik. evet kurunun yanında sizin gibi gözü yaşlılar da yanıyor. yaşlı ziyaretçileri de severiz. şimdi sen bunları okurken kaç entry giriliyo biliyormusun? vakit kaybetme bugün butonuna bas. hala mı burdasın olm ziyaretin kısa olanı makbuldur. git artık! olm dedim kusra bakma bağyan yazarların varlığı da güzel aslında. hala okuyosun demek; neyse bak şimdi buradan bakınca yazmak hergün ayar kavgaları, başlık patlatma, peder zickler gibi bi ton konuyla uğraşıyoruz. Üye alımı açılsa da bende bişeyler yazsam diyosun ama maalesef sayın ziyaretçi bu mümkün değil. burdan sonra sıkılır gidersin okuma artık. hah burdamsın, bak şimdi bu satırların hepsini okuduysan sana scarface den öğüt: burda üyeysek biz yazarız ziyaretçiler okur. konuşmaya hakkınız yok yani. *
muhtemelen bu entry'yi okurken , entrynın sağ alt kısmında oylama butonları yerine sadece şikayet butonunu görebilen kişilerdir. * * * * * *
yazar alımı kapalıyken ellerinden başka şey gelmeyen izleyicilerdir.
(bkz: yazarlara yiyecek vermek yasaktır)
an itibariyle 282 adet olup, her saniye yükselebilir ya da eksilebilir ziyaretçi sayısıdır. "ziyaret süresi dolmuştur" uyarısıyla hiç karşılaşmazlar.
an itibariyle 323 kişiyken 303 e düşmüşlerdir.
sözlük bayanlarının on line çay kahve ikram etmesi gereken, başüstü insanları.
gitmeyin yaw,daha karpuz keseceydik denilesi,ikramda kusur edilmeyesi okurlardır
"KAFAYI MI YEDiNiZ LAN, ÇIKIN GEZiN NEYŞiNiZ VAR BURDA" DEMEK iSTEDiĞiM, ENTRYLERiNi BEĞENEREK OKUDUĞUM ZiYARETÇiLERDiR.
an itibariyle ziyaretçi sayısı 348 kişi olup, 90 online yazar bulunmaktadır. öyleki her yazara 3,5 tane ziyaretçi düşmektedir. *
artık sözlük te daha eğlenceli ve faydalı yazılar bulabilen okuyuculardır.

(bkz: kayıtlı uludağ sözlük okuru)
bir pazar günü, üstelik erken saatte, sayıları beşyüze yaklaşan, teşekkür edilesi sözlük okurları.
ziyaretçiler. sözlük ziyaretçileri. aslında okur kılığına girmiş uzaylılardır. amaçları gezegenimizi istila etmektir. ilk amaçları izleyerek hakkımızda bilgi sahibi olmaktır. bu ziyaretçiler seksi yapılıdırlar ayrıca çaktırmadan arada bir iki tane fare yemektedirler (hamster) bir gün çaktırmadan çıkış butonuna tıklayın ve okur odasına girin. okurlardan en az bir tanesinin ağzında sallanan bir hamster kuyruğu göreceksiniz. bir gün hepimizi yiyecekler...

(bkz: visitors)
Genelde google' dan sözcüklerin anlamlarını ararken yanlışlıkla düşerler...

(bkz: eski ben)
Teşekkür edilecek soyut caylaklar.