bugün

5 yıl önce yapılan doğru tespittir,yuvalanma çoğalmıştır.
modların acilen bir şeyler yapması gereken durumdur.
(bkz: temizlik)
gerçek yaşamın, sanal hayata yansıması...
sözlüğün bit yavrularıyla kaynamakta olmasıdır.
öncelikle türk kızı - türk erkeği, fenerbahçeliler - galatasaraylılar - beşiktaşlılar (evet bu threesome oldu *) gibi x-y(-bazen de z) türevi başlıkların ve tartışmaların önünün alınmasıyla iyi derecede üstesinden gelinebilecek durumdur. modların "ayy bu çok subjektif oha falan oldum." demek yerine bu durumlarla uğraşması gerektiğini gözler önüne serer ayrıca.
sözlükler çoğu zaman forum olarak yönetilmez. ama yönetilebilir, yönetilmesi de gerekir bazen. katı kurallar koyarsanız, gerizekalılığa müsama göstermezseniz, sözlükçülere direk kendi entryleri üzerinden uyarılar verirseniz ve bunu başkalarının de görmesini sağlarsanız büyük olasılıkla yazacakları şeyleri tekrar düşünecek ve hatalarından ders çıkartacaklardır. şahsen mod olsam eminim uyaracağım ya da banlayacağım birsürü insan çıkar her gün. ama artık her gün ziyaret etmemeye başladım sözlüğü zaten, çok yüzeysel muhabbetler dönüyor. bilgi üzerine değil yorum üzerine %90 entryler, benim hoşuma gitmiyor. bir entrye 20 bilmeyen yazıyor, 1 bilenin yazısı onların arasında karışıp toz duman oluyor tarihin sayfalarına karışıyor.

ha hiç kim nasıl ayıracak bileni bilmeyeni demeyin, ayrılıyor yahu. sırf yazdığı şekilden, objektivitesinden bile anlayabiliyorsunuz en olmadı kendi araştırmanızı yaparsınız. ben admin olsam sözlüğü teamliquid.net yöntemiyle yönetirdim ama hiçbir zaman olmayacağım için bunun bir önemi yok, büyük olasılıkla bu yazı da kaybolup gidecek esas mesajı alması gerekenler almadan...
modlarında yavşak(pire yavrusu) olduğunu göstergesidir.

(bkz: doğru orantı)
(bkz: modlar görüldüğü yerde dövülecek)
(bkz: tgh)
güncel Önemli Başlıklar