bugün

insanı hiiiiiiç şaşırtmaz. O kadar kusursuzsunuzdur ki gören aşık olur yane.

Arkadaşlar ama biliyosunuz ki size bakmam. Üzgünüm. Sinan akçıl selam hehehe.
bir kıl dönmesinin hayalidir.
"sözlüğün yarısının size aşık olması" Egosu fazla kabarık 11. nesil yazar(Dudu Peri) tarafından açılan enteresan bir entry.

Kutsal bir sözcük olan aşk sözcüğünü bu kadar basite indirgendiğini az görebileceginiz bir entry.

Gerçek olma ihtimali düşük olsada gerçek olsa bile "Tukman7" adlı yazarın dahil olmadıgı yüzde ellidir *

Kleopatranın kolanlanması durumuda; bu entry altına eklenmesi gereken farklı anlamlar yüklenebilirdi fakat Kleopatra'nın da Sinan Akçıl'a selam gönderme olasılığı bu tezi çürütümüştür.

Ayrıyetten Sinan Akçıl'a selamlar kendisi değerli bir ses ve beste sanatçısıdır kanımca...
natelieflynn değilseniz, mümkün olmayan olay.
Endüstri meslek lisesindeki 20 ya da 30 adet kıza yüklenen abazalar yüzünden bir tarafı tavan yapmış kız havası gibidir. Fıs yani.
bizim okulda da var böyle biri herkesi kendine aşık etmiş zannediyor. tipim değil ki bu, hahay elimi sallasam ellisi, evet canım çıkmam kimseyle.

--spoiler--
erkek sinek görse üstüne atlayacak ama yine de öyle zannediyor.
--spoiler--
yanlis bir beyandir. aksine sozluk sahistan kacar o buyutur olayi. sanirki ona kosacak ama yook aptaldir sahis aptal.
kusursuz bir kaşar veya pezevenksinizdir.
urangu'nun gelmesine delalettir.
sadece sandıgınız bir durumdur öyle bişey yok.
Bugün tekrar kanıtlanmıştır aşhjsisldkf.

Arkadaşlar size bakmam biliyosunuz. Hele bir de tip kanseriyseniz durum vahim...
gerçekten o kadar güzel dudu peri o kadar güzel ki ama uzaktan yani çok uzaktan böyle google earth den falan bakınca. ondan dolayı sözlüğün yarısı aşık ona. hıııaaamına.
Saçmalıktır.

Madem böyle bir başlığa yazıyorsunuz düz mantık yapmayın. Dolaylı anlatım yapın ki millet iğrenmeyıp gülebilsin.
http://inciswf.com/1292449772.swf
insanı üzer.

Arkadaşlar her gün evlenme teklifi almaktan gerçekten bıktım!!!
Pileyboya özenen bir hanım kızın, tribe girme sonucudur.
Zall bile buyuruyor ki
" ben bu sözlüğü Necati'nin yüzü suyu hürmetine açtım " - format 512

Hey yavrum hey...
kıçın açıkta kalmıştır diye yorumlanabilir. *
Arkadaşlar yalan değil.

Şuan bi evlenme teklifi daha aldım. Allam vazgeçilmez miyim neyim...
bir stoya olmaktır.
kaybol kezban..
sen o egonun altında kalıp ezilme kardeş...ssh
Yüksek ego belirtisidir en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız şiddetle tavsiye edilir.
aşık olmayan kesime dahil olduğumdan halimden oldukça memnunum.
Diğer yarısı da muhtemelen sizden nefret ediyordur.
gereksiz bir olaydır.. hem de baya baya gereksizdir... ne lan bu haliç mi her geleni kabul edeyim kalpp.. 1 tane olsun tam olsun... fazlası zarar