bugün

hangi başlığa girsem altı karı kız entryleriyle dolu, kimin nikisine tıklasam eliyle ağzını kapatan ya da uzaklara bakarak cüğara içen karı kız fotoğrafı.

youtube kanalları mı dersin, sağa sola görsel atmalar mı dersin, ortam yanıyor.

evet.

ilginç ve bir o kadar da vurucu olan bu tespit tamamen derin gözlemlerim sonucu elde ettiğim bulgulara dayanmaktadır.

akıl alır gibi değil.

ebbooov.
insanı hayretlere düşürendir.

kız yok dediğimiz sözlük, bolluktan geçilmiyor şimdi. ilginç.
Kari mı kiz mi? Uzdun bizi janisi.
kendini ispatlama derdine düşmüş hatunların hatun olduğunu ayrıca güzel ve alımlı olduğunu belli etmek için davranışları dolayısıyla yapılan tespittir. 2005 ten beri burdayım ne zaman instagram çıktı o zaman bu modeller ortaya çıktı. tamam güzelsin ama nerde bilgi içerikli entariler.
sözlük burası. karı kız peşine geliyorsan sen gelme, erkeklere ispat derdindeysen sen de girme.
bi' bitmediniz.
saatlerce üşenmeden gözlem yapıp herkesin nikisine tek tek tıklayarak size akıllara durgunluk veren bu gerçeği, hiçbir menfaat gözetmeksizin sunuyorum ve aldığım karşılık bu mu?

bravo size...

valla bravo...

takdir ve de teşekkür beklerken abazan damgası yedik.

daha da yok size tespit mespit.

üzdünüz ibneler.
önceden kıraathane gibiydik, uzaktan bakınca pis gözükürdük ama muhabbetimiz samimiydi.

şimdi manitayla gidilecek tiki mekanı olduk; tamam uzaktan bakınca çekici geliyor belki ama içimiz yapmacık doldu.
derin gözlemlerim sonucu yaptığım harikulade tespit.

iş öyle bir hal almış ki af edersiniz hanımefendiler erkekler için olta başlıklar açıyor, yahuşuhlu erkek bulabilmek adına her taşın altını kontrol ediyorlar.

her ne kadar sözlük kızlarının elleri başlığında at toynağı gibi bakımsız ve biçimsiz elleriyle genç dimağları üzmüş olsalar da sözlük adına sevindirici bir haberdir.

elleriyle yüzünü kapatan ya da uzağa bakarak cüğara içen, hiç olmadı pembe güllü profil resimlerinin artması dileğiyle.

mutlu noeller.
hey gidi eskiden buralar buram buram tassak kokardı.
ilk yazarlık dönemimde manisa kırkağaç gibiydi burası.

avrat yazar mı gelmiş?
görsel

mazide kalmış güzel günlerdir.

nerede o eliyle ağzını kapatan ya da uzaklara bakarak cüğara içen karı kız profil fotoğraflı cıvırlar?

nerede o 1 erkeğe 2 kız düşen bolluk ve refah günleri?

ya hepsini geçtim kanayan güllü profil bile kalmamış arkadaş.

talep yüksek, arz yerlerde.

bu işin sonu kaos ve anarşidir, yağmadır, yıkımdır.

ben size söyleyeyim.

zall efendi kriz mriz yok dese de bariz bir şekilde meme kıtlığı çekiyoruz. enflasyon almış başını gitmiş, bir kıza 80 erkek yazıyor.
yaşar usta başlığına art arda 8 kızın entry girip "yalarun" dediğini gördükten sonra idrak ettiğim durumsal.

uludağ sözlük karı kız tespit timi onursal başkanı olarak genç dimağlara bu müjdeyi ilk ağızdan vermek istedim.

kktt gelecek, dertler bitecek!!!

kayıtlarımız devam etmektedir, müracaat için: yasar ustaa.
yalandır, bağzı arkadaşlara itibar edip ava giderken avlanmayınız..

benden dimesi..
Güzel dolmadır. Dolapta biraz var yersiniz.

Şaka bir yana bizden geçmiş. Önceleri Botsvana düzlüklerinde tozu dumana katmak isterdim. Şimdi bir ağacın altında yatıyorum. Önünüz açık gençler. Ben inzivadayım.
harun ablaların akınlarıyla sözlüğe doluşma ihtimali de var şimdi, hemen kesin yargıya varma.
rakibinin saçından tutup sözlük meydanında sürüye sürüye gövde gösterisi yapan gladyatör ruhlu kızlar gitti yerine minnoş pofidikler geldi.

ha sonuç olarak karı kız yoğunluğu arttı ama tat vermedikten, heyecan yaratmadıktan sonra neyleyim öyle kızı?

bunların işi gücü saç-sakal paylaşmak, yemek başlıkları uplamak, birilerinin nick altına komikli foto atmak.

nerede o 1 erkek için 20 dişinin birbirine girdiği gangster kız çetelerinin kan donduran savaşları nerede bu minnoşların eziklikleri.

sözlük bitmiş agaaaaa....
zinhar yalandır..

çünkü dolsaydı, bilirdim efendim..

tamamen erkek piyasasını kırmak, emeği değersizleştirmek adına açılmış başlıklar bunlar..
2019 sözlüğe bolluk ve bereket getirdi.

meriçler burç oltasını denize salladıysa, orada mutlaka bir "balık" bolluğu vardır.

her yanımız sünük hırkası ve çamaşır suyu lekeli yeşil haşortmanıyla sözlükte arzı endam eden varoş cıvırlarla dolu.

hissedebiliyorum.

evet.
--spoiler--

--spoiler--

2019'a geldik arkadaşlar biraz ilerleme gösterin bari gelişiyormuş gibi yapın.
ya amına koduklarım, ben burada derin gözlemlerim neticesinde elde ettiğim bilimsel bulguları paylaşıyorum. istiyorum ki aydınlanın, ışıl ışıl olun.

ama yazdığım 1 sayfa bilimsel makale 1 oy alırken, "niye rahatsız oluyon ki" diyen zibidi gonzales 2 oy alıyor.

sonra da niye beyin göçü veriyoruz.

bu ilkel zihniyet yüzünden olabilir mi acaba?
son zamanlarda değil, her zaman doluydu.
görsel

Onları görmezden geliyorum bütün hayatım boyunca yapmaya alıştım buna.
kalemi kuvvetli yazarların dört bir yanda kımıl kımıl kaynaması neticesinde varlığına kanaat getirdiğim bilimsel gerçek.

eliyle yüzünü kapatan, uzaklara bakarak cüğara içen kız profil fotolarıyla doldu her yer.

av mevsimi başladı gençler, kolay gelsin.

tepsit bizden, icraat sizden. hadi bakalım.
Bu sözlükte çalışan, üreten insana hiç saygı yok üzülerek belirtmeliyim ki ben bugün bunu fark ettim.

Dün başak isminin daşak kelimesiyle benzerliğini bilimsel veriler ışığında irdeledim, sallamadınız.

Bugün de derin gözlemlerim sonucu elde ettiğim bilimsel bulguları sizinle paylaştım, karı kız arzında yaşanan ani patlamayı gün yüzüne çıkardım anca gömüp eksilediniz.

bu şartlar altında daha ne kadar devam edebilirim gerçekten bilmiyorum.

Ekşi sözlüğe beyin göçü yapmayı ciddi ciddi düşünmeye başladım artık.
artık kimsenin inanmadığı yalanlardır..

halk artık değişim istiyor arkadaşım, değişim..

hep rüzgar, hep rüzgar..
görsel