bugün

(bkz: sapanla uçak düşüren adam)
(bkz: hanım çayları hazırla bak kim geldi)
sözlüğü propagandaya alet eden; din,devlet,siyaset,etnik konularda ayar verici başlıklar açıp yandaşından artı oy, hasmından eksi oy alıp öyle ya da böyle propaganda yapan yazar.
bu baslik bana cem yilmaz in; gul agaci degilem her gelene egilem sozunu hatirlatti. bir tatli huzur almaya mi geldik biz buraya?.
abidik gubidik basliklar acan, akil yaslari bir turlu gelisememis olan, oy vermeyi hic bir sekilde beceremeyen, kendi dusuncesini yazamayip baskasina yazdiran ve yazan, sol frame in icine eden, trolluk yapan, kisiler hakkinda salak sacma dedikodular cikaran yazarlardir.

arkadasim; o yazara gicik oldum eksi vereyim, o benim kankam arti vereyim, oyle olmaz bu oy verme isi? ya da bilmem kim o entryi artila/eksile dedi, o derse yapmam sart dersen olmaz bu is. begeniyosan, ya da begenmiyorsan oy ver. ne bu ya?
"bana bakmayın, ben zaten yeterince 6.nesilim" dedirten paranoya..
(1)Gerek saçma başlıklar açan, (bkz: Saçma başlıklar) Gerekse sözlükteki diğer yazarların huzurunu bozan ve bu durumdan bir şey anlayamadığımız. Haylen şu anda da süren ve gereksiz* başlık açan gruptur. (2)Spor ile ilgili başlıklar açarak milleti galeyana getirmeye çalışan gruptur. (3)internetten bulunmuş saçma ve uzun başlıklar açarak sözlüğün sözlük görevini yitirmesine neden olan kişilerdir.*
akp ' li troller

chp ' li troller

mhp ' li troller

diğer partili Troller

not : " akp , mhp , chp ve diğer partileri tutan iyi insanları tenzih ederim . "
biri de çıkıp şuraya zall yazamamış lan.. garip?
Hiç bi una yumurtaya karışmayan kurabiye beyinli yazarlardır.
ulan amına koduklarım ak parti'li biri bi şey yazsa direkt troll damgası yiyor zaten. troll olmayan ak parti'li gördünüz mü hiç? yani size göre troll olmayan. bi siktirin gidin yea.
format bilmeyen yazarlar olup sözlüğü forum sananlardır.

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
sözlüğü genel olarak kin kusma ve sağa sola sövme aracı olarak kullanan, aklı başında entryler girmekte olan yazarlara nickaltından saldıran ve üst üste entari girmeyi alışkanlık haline getiren, yalan ve iftira dilinden düşmeyen, bir başlığa üst üste 192837456 tane entry girme ve birileriyle girdiği polemikten çıkamama garebetinde bulunan, toplumun gerilim hattı haline gelmiş konuları sürekli olarak açmayı marifet sanan tiplerdir.
özetle başta ak şopar takımı ve terörist sevici takımı. atatürk başta olmak üzere bu ülkenin milli değerlerine açık veya gizliden hakarette bulunan ve akılları sıra aşağılamaya çalışanlar ve pembiş renkli duyarcı sözde hümanist tayfası olarak özetlenebilir. akla gelenler olarak.
(bkz: tiamat)
(bkz: ersoy ulubey)
(bkz: munzevi bir fikir iscisi)
(bkz: kafakoparanus)
(bkz: ayk73)
(bkz: venus bella)
(bkz: lightsaber)
(bkz: tarihci memur)
(bkz: oduncu mustafa) (bkz: woodcutter) diye süregelen seri.
(bkz: susanadamgibss)
(bkz: s h a r a k t a r 8)
(bkz: gobek adim recepp)
(bkz: tımarlı sipahi neferi)
(bkz: gezi parki direniscisi) (bkz: tarkan filmindeki ahtapot) diye süregelen seri.
(bkz: themis portia) *
(bkz: sterka sor)
(bkz: ruskekosu).
Tatlı su komünleri, eşax siken ler. Yöngeciler. Ermeniler.
islami düşüncedeki yazarların ifşa durumu olmasıdır. bizde kemalist listesi yapar gereken başlığı açarız. evet..
Siklemezseniz huzurunuz da bozulmaz.
(bkz: luis portagual)
sol gerici ve sağ gerici yazarlardır.
bizzat "moderatör" ünvanı ile sözlükte bulunan iki tane yazardır. bunlar kadar gereksiz ve sözlüğün huzurunu bozan birkaç sırtlan tipli "zevat" daha var. keşke topluca uzaya fırlatsalar bunları sadece sözlük değil dünyada rahat bir nefes alırdı.
(bkz: o kendini biliyor)

artık herkes biliyor..
güncel Önemli Başlıklar