bugün

Görünün gerçek.

Zall fazla para fazla para derken facebook gibi olacak buranın da sonu. Gerçekten samimi söylüyorum günden güne ölüyor burası.

Ben trollük yaparken hep ironi kullanırım. Emek harcarım salt fikir beyan etmem ama gerçekten seviye yerlerde.

Etuuu Oytun gibi yazarlar her gün gündemde bundan daha kötü ne olabilir? Biri takke diyor diğeri 11. Nesil gitsin. Bu kadar yani başka birşey yok. Bunların neresi gündem lan?

Arkadaşlar açın bir dünyaya bakın okuyun araştırın bilgi aktarın sözlüğe. Yazık günah ömrünüz tükeniyor. Afrika müziği araştırın batı amerikaya gidin orta Asyaya seyahat edin sanalda.

Burada yazar gündeminde olmayın. Bakın iki yıl olacak buradayım ve yıllarım harcandı diyorum.

Tamam ortam güzel ama troll olduğu belli olan şahısları ciddiye almayın bakın trollük yaptım bi giriyi 50 kişi oylamış. Birini 40 kişi. Yazık lan bu kadar mı işsizsiniz. Normal bir insan sıktır et der geçer. Adam ciddi ciddi cevap veriyor. Bakın önünüzü görün.

"Hayatın tek tek olayları bakımından sıklıkla gözlemlediğimiz bir şey var ki, o da bazı kimselerin yaşam konusunda kendilerinde varolan yeteneklerden haberlerinin bulunmayışı ve ilgili yetenekleri küçümsemeleridir." Alfred Adler

Söyleyeceklerım bu kadar. Yönetimin yerinde olsam temizlik yaparım. Emin olun daha iyi olacak burası.
Az önce pampalı başlıktan sonra sözlükten bayağı soğumama neden olan olaylar örgüsünün açıklamasıdır.
Boşver be oğlum koy götüne.
Acilen moderatör olmamı gerektiren gerçek...şaka lan şaka.
Sanki başka derdim yok.