bugün

Çaylak yemem nöbetimi aksattı yine de yazdım be reis umutlanarak kimsenin görmediğini bile bile bazen açık oyladım bakın bana ben de buradayım edasıyla, yazamasakta her gece okuduk be reis.
bendeeeeeeğğğğğğ.
Ben de varım. Hep olacağım.
Psikolojik sorunları olan insanların listesidir. Lann!?
Sabah ezani okundu pezevenkler gece mi kaldi. Kalkin iki rekat namaz kilin derdim ama siz boy abdesti de bilmezsiniz.
Eyvah mahmut hoca.
92 numaradaki gizemli yazar benim gencler.

ayik olun.
52 numarada olaydım iyiydi dedirten liste, anne tarafı fatsa'lı da o sebepten.
yaz beni yaz.
(bkz: Night watcher)

Edit: jon snow ölümsüzdür.
Tarz, amoralist filozof, venüsün dilberi. Açık ve net.
burda. hocam imza kağıdını elden ele uzatabilir miyiz. sağ olun.
geldim geldim.

mesai 2 saat evvel başlamıştır.
hocam ben yeni nakilim . yeni geldim .
el fenerim yanımda.
night gathers, and now my watch begins. it shall not end until my death. i shall take no wife, hold no lands, father no children. i shall wear no crowns and win no glory. i shall live and die at my post. i am the sword in the darkness. i am the watcher on the walls. i am the fire that burns against the cold, the light that brings the dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. i pledge my life and honor to the night's watch, for this night and all the nights to come.

yaz beni de.
Nitrojenimi de aldim geldim.
oraya beni de yazmanızı rica edeceğim.

görsel
Uyumak icin yataga girildigin de dur su sozluge bir bakayim deyip iki uc saati burada gecirmektir.

Evet ben.
sabahlayacak olanlar arasında olduğum yazarlardır.
https://www.youtube.com/watch?v=2Vfjq7JqZe0
sözleri bana ait olup kendim seslendirdiğim, bekçilere armağan etmek istediğim şarkıdır.
beni yazmayanın alnını karışlayacağım listedir.
bakmayın az yazdığıma; sabaha kadar burada nöbet tutuyoruz.
01:00 ile 07:00 arasında görevdeyim.
çaylaklıktan yeni kurtulduğum ilk gün nöbeti bana kitlemişler. ama yapcak bir şey yok gözünüz arkada kalmasın sizler rahat rahat yazın diye ben tutarım nöbeti.

liste başı karakurtlartigipteyiyesi.
Yaz beni.
Sözlükte Mesaide olanlar.