bugün

bir kadın yazar için en kötü durumdur.
(bkz: kime göre neye göre)
bayan olduğunu söyledikten sonra özel mesajın her türlü anasını ağlatır.
Bir kadın için en keyifli durumdur. Sözlüğü kesinlikle sözlük gibi kullanırsın. Asılanın olmaz, rahat edersin. Mis gibi entrylerimi girer, keyfine bakarsın. Bıyıklı ve de kıllı halini kimse çok görmez. Ne de olsa çirkinsindir.

Bu cümleler ile zoraki tanımı yazdıktan sonra;

Sözlükteki en çirkin kız olmak neyi değiştirir ki? Sözlükteki en gerizekalı yazar olmamaktır mühim olan. Çünkü biz tiplere değil, cümlelere bakıyoruz. *
ortaya çıkmıyca için pekte takmaması gerek hatta bunu kendisi bile hiç bir zaman öğrenmiycektir.
caps olmadığı için pek bir yorumda bulunamıycam ama merak etmedim değil.
yazarların resimleri olmadığı için hiçbir zaman belirlenemeyecek olandır. ayrıca sözlük yazarları içinde çirkin bir kızın olabileceğini düşünmüyorum. neden böyle düşündüğümü de bilmiyorum. insancıl olmamdan kaynaklanıyor sanırım.
(bkz: sazan avi)

p.s.: bunca yıldır yazarım böyle çakal başlık görmedim.
Çok şükür ki kimse görmüyor durumudur.
kadın yazarların capslerini göndermediği sürece ve sözlük tarafından oylanmadığı sürece belli olamayacak olan önermedir. *
güzelliği ve çirkinliği değil yazdıkları söz konusudur. sözlüğün en çirkin erkeği de en çirkin kızı da kimseyi bağlamaz.
(bkz: merhaba ben pembe tolga)**
hani o nasıl diyorsunuz sizler zirvemiydi adı ne karın ağrısıysa işte ona gelse yüzüne bakılmayacak kadındır.
bir kadın için en olsun da neyin eni olursa olsun durumunun geçerliliğini bilmeyenlerin üzücü olarak değerleniridiği hadise. oysa kadın için kendisinden söz edilmesi önemlidir bu en çirkin, en kısa, en uzun, en bilmem ne olarak devam eder. en kısa zamanda kendini ifşa edip, nick altını doldurtacaktır.
Akılsız olmasın yeter. Benim ve sözlük için. Bir de sözlük abazanları icinde çirkinlik tabiri yoktur. 250 gram vardır.
- kara murat benim!

+ lan bu öyle bir şey değil, çekil.

- karafatma benim!

+ ...
yazarlığından * birşey kaybetmeyen kişidir.

Tabi eğer sözlüğe yazmak ve birşeyler öğrenmek, farklı fikirleri görmek için geldiyse. * *
zor bir durum veya gidişatı değiştiren bir konum değildir. kendimden biliyorum.. * *
hiçbirimiz güzellik yarışmasına katılan adaylar değil de sadece birer sözlük yazarı olduğumuzdan dolayı çok da sorun teşkil etmeyecek durumdur.
onun da elbet bir alıcısı vardır. *
tüm sözlük kızlarını tanıyan insan beyanatı, vay arkadaş ne yazarlar var.
mesajlaşırken belli olmadığı için sorun olmaz.

burada herkes adrina lima.
buyurun benim.
her türlü gideri vardır. görmeden evlenme teklif edenler var. ilginç.
çirkin kadın yazar yoktur, bakımsız kadın yazar vardır.