bugün

görsel
Radikal liselisi der susarım. yazarlık yaptığı Sözlüklerde seveni yok herifin. Ay yazık ya sjsj..
Frank lucass.
görsel
(bkz: karton toplayan cocuk)
Beni yazanı döğerim.
Diyemedim.
(img:#2293944)
1 karış entry girenlerin hepsidir.

O ne öyle peygamber misiniz amonyum.
tanım: hayali... farz etki sözlükte birisi var...

lan ben anlamıyorum...
bir kısım insan seni itin götüne sokuyor... bir tek ana avrat sövmediği kalıyor...

ve sen
"en çok benden bahsediyorlar!" diye bakabiliyorsun lan!

o yüzden seninle konvasiyonel savaşamam ben! yani bilindik yollar ile!
o yüzden diyorum sana... sen zaten alışkınsın sövülmeye!
ama şu sözlükte her boku yiyebiliyorsun zaten... kişisel megolamanlıkla ego tatminine girişme seni itin götüne sokarım diye.
gidip gelip aynı cami duvarına niye işer insan?
niye ve nasıl kendisine binlerce kişinin küfürünü kabul eder veya kabul edebilir ( bak bu bildiğin psikoloji, sosyosloji ve sosyopsikoloji gibi) bilim dallarının bir araştırma konusudur.

işin tuhafı.. walaa gene aq kim araştırıyorsa araştırsın...

bu bir şekilde bir kadın vajinasından yani türkçesi ile bir ananın amından çıkmış bir insan..
o kadar rahat ki hiç üstüne almamış gibi devam edebiliyor hayata.. ki her şeyin kendine dair yazılmış olduğunu bildiği halde.
Şu ara çaylak olan Bi düdük var o.
görsel
karton toplayan cocuk.

ahahaha.
görsel
Beni yazanı döğerim.
Arkası kral tacı gibi durmuş.
Efendim?
Ben ben ben ben ben ben.
karizmasın aq.
en şık ve yakışıklı olarak benimdir.
Sözlükte Kimsenin kimseyi itici bulacak kadar bile siklemediği gerçeğiyle tanışılması gerek.
bence itici değil bu fotoğrafta çok yakışıklı olmuşsun. aşık oldum. para var huzur yok da ikinci aşkım.
Benim ben. Hepiniz erdemli ve mükemmelsiniz. Umurumda da değil itici olmak… Prensiplerimiz olsun, itici olmaya devam edelim.
abinizdir muhtemelen.
Tam olarak neresi?

Her açıdan korkunçsun.

Boydan fotonu attın; cılız, bodur, çelimsiz aynı zamanda köse ve biçimsizsin.

Kendini boy boy pazarlayip(!), şahsıma dil uzatan kerkenez.
çok uğraşıyorsun da olmaz senden. çirkin, iğrenç bir adamsın bunu kabul et. o kol falan hikaye yani genç adam. neticede adana nın conosusun. bak ben de adanalıyım, biraz benden örnek al.