on iki ye tamamlayın da takvim bastıralım madem.

(bkz: bir elli takvimi)
olum ben bunları tanıyorum bunlar sözlüğün kızları değil lan. bizim halı saha ekibinin lakapları. mesela essy ofansif orta saha niyazi, selülit kraliçesi şişko götünü kaldıramayan kaleci behçet abi.
Bu işte Jimmy varsa ortalık karışmış demektir. Adam en son halı sahadan çıkmıştı sanırım. Zirve olsa erkekler hamamı olur arazi yemin ediyorum.*
Hani essy şişmandı la?

Neden aksi propaganda yaptınız sayın ibneler??

Bilsek götüm götüm yürürdük, şimdiye varmıştık.
hakkaten çok güzellermiş .

baksanıza haflere .

o eğimler kıvırmlar o hatlar .
kızlar da en yakışıklı erkekler listesi yapsın. kim kime yürüyor, bilelim. çekirdek kuru kuru gitmiy.
Sözlüğün en güzel kızı Hale’n fotoğrafını ya da ismini paylaşmadı. O yüzden geçersiz listedir.
Moon tripper in kız olduğunu öğrendiğim liste.
nick6mda boş demişsin ama olsun gönlümü aldın. eheh.

t: son dakika akla gelip dahil olduğum liste.
japon varsa bana meşaz atsın.
Boş liste. Kendimden biliyorum.

Ya ama bak simartiyorsun.
iÇiNDE YER ALMADIĞIM LiSTE :( HALBUKi ARALARINDA EN ŞEYi DE BENiM YANEEEEEEEEEEE
Şakaaaaaa jimm ve lavandula kız mı imiş...
Güzel çok kız vardır da tek çekici olanı şu an uyuyor. Gerçi hep uyuyor zayıf snorlaxim benim.
Nickimi görmeyince sevindim, zira jimmy kadar güzel olmadığımdan aynı listeye girmek doğru olmazdı. Bu arada ben de jimmy ye yürümeyi düşünüyorum, sıramı bekliyorum kuyruk uzun*
(bkz: akrep) hastasıyım.
(bkz: jimmy tudeski)'ye de gs forması giydirilip iyi kayılır şaka maka.
Listede olmayan kızlardan birinin “hayır işte en güzel benim” diye fotoğraf atmasını isterdim.
Ben olmadığım için bu Liste bu halde . Hem kimi gördünüz de böyle sıraya koydunuz.
Hiçbiri. Çünkü hiçbirini görmedim.
Bir akrep erkeği olarak, ben tanıyosam liste doğrudur
(bkz: o kendini biliyor)

her yerde de söylenmiyor ki naalet olsun ya..
(bkz: angel a)

Sözlüğe her fotoğraf attığında ay ne güzel kız maşallah diyordum. Meğerse yabancı bir modelin fotoğraflarıyla bizi yiyormuş..
Ben kendimi biliyorum tşk.
var biri de ismi lazım değil.