bugün

Hepsi fotoğraf mı attı yani şu durumda? Anladım.
dün de demiştim, bugün de diyorum. hala sıralı liste değil işte. kafam karışıyor sonra benim.
Nadia nadia hariç alayı çöp.
2006'dan beri burdayım, 2'sinin sadece adını gördüm evvelden. Diğerleri halkında malumatım yok.
Bence bu sözlükte kız olduğunu düşündüğümüz hatta temenni ettiğimiz dişilerin sıralı listesi olmalı. Hepsini yazmış maşallah.
Şampiyon belli. Diğerleri kim?
Bir ben yazılmadım erkek halimle buraya herhalde. Bütün Uludağ sözlüklerini yazdınız erkek kadın farketmeden. Darısı gizemli yazarların başına.
acilen ayak resimleri database'i oluşturulması gereken hanımların listesidir.
bu listede bir tek son feciyi gördüm. o da sürekli resim payşatığı için denk geldi. eğer gerçekse tam bir lolita diyebilirim. diğerleri hakkında görmediğim için yorum yapamayacağım.
Listesin son iki sırasındakilerin kadın olduğuna eminim.

Liliith de memelerim var dediğine göre kadın. Ben görmedim kendi beyanlarına dayanaraktan söylüyorum.

Geri kalanının kadın olduğunu sanmıyorum.
çok yerinde bir listedir.
(bkz: bright future)

Kız ağlıyor geri zekalı.
Lanet gitsin ben yoğum.
Ben bu sözlükten korkmaya basladim bu listeye beni bile yazacak abazan çikar diye.
bir de gerçekten bunlarla mı uğraşıyorsunuz dedirten listedir.
Nickimin uğramadığı başlıklar,
Edit, ismimi görmediğim her listeye eksiyi basıyorum.
Ups boobs'un memesi hariç bir yerini göremedik daha. Onun için liste geçersiz.
Şansıma küsmeye gidiyorum an itibariyle.
muhtemelen sahte hesaptı ama okurken çok eksilenmesi sebebiyle begum azapoglu diye birini hatırlıyorum. eğer sahte hesap değilse hemcinslerim adına güzellik bakımından zirveye oynaması adına dürüstçe oy verebileceğim bir kızdı. ne oldu bilmiyorum.
Yine skmsonik bir liste ve yine yokum çok şükür.
Hayret ben yokum amk!
Aşk olsun abi. Üzdün.
Kardeşim, rica etsem beni çıkarır mısın? Yerime de selia'yı yaz.

Edit: teşekkürler.
ulan 6 tane kız var herif 6 sınıda yazmış.
çok şükür olmadığım liste. korktum amk.