Dürüst konuşmak gerekirse eskiden epey vardı ama son zamanlar sanki azaldı gibi.

hadi bakalım sırayla tekmil verin kızlar. sizleri tanıyalım.
Ben varım ama az giriyorum çünkü saçma sapan cinsiyetçi başlıklar açılıyor. Erkekler ölsün diyen feminist kadınlar ile aynı hastalıklı zihniyet bu. Hepiniz hastasınız amk.
Valla erkeklerden daha çok oldukları kesin.
Eskiden buralar çayır idi çimen idi.
Bayan görünümlüler arasından seçilemiyorlar ki.
Biz burdayız da hatta baya fazlayız siz mi körsünüz sayın yazarlar.
Ben neciyim diye sorgulattı.
Sözlüğe, inatla, can çekişerek emek vermeye devam eden kadın sözlük yazarları vardır.
Parmağının ucuyla tiksinerek tuttuğu sol frame' den, zar zor başlık seçip, iki kelam etmeye uğraşırlar.
Sözlüğü, Çin kerhanesine çevirip, itibarını beş paralık eden yazar müsveddelerine inat, yazmaya devam ederler.
Var ama sayenizde bu saçma başlıklar yüzünden kalanlar olarak biz de kacicaz.
buraları eskiden dutluktu ;)))
kötülerin, yılanın kendi kuyruğunu yutması misali, tıkanarak yok olacakları ve meydanın, yazdıkları keyifle okunacak kadınlara kalması sorunsalıdır.
Sözlükte uzun bir zamandır kadın yazardan çok kadın yazar taklidi yapmaya çalışan beyinsiz Harun var. Hatta bazıları ciddi ciddi acemi Abazalara kendilerini kabul ettirmiş durumda. Onlarla ne kadar eğlendiklerini tahmin bile edemiyorum ama Eminim ki beyni penisine entegre aptallara az Bile yapıyorlardır.
Im here.
görsel
Bayan değil kadın diyen pek kalmadı diye mi yok sayiliyoruz ?
güncel Önemli Başlıklar