bugün

Normal olan.

Zaten artık direkt bilgi veren yani 96-06 arası ekşisi gibi bir sözlüğe ihtiyaç yok ki. Önceden bir yerle ilgili bilgi ararken başvuruyordun. Şimdi en basit bilgi veren sitelerde bile yorum özelliği sayesinde insanlar ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşıyor. interaktif bağlantılar zaten hayatın diğer alanlarına kaydı.

Kim siker tanımlı sözlüğü bu saatten sonra.

Zaten zall da aynı görüşte. Yoksa bu takip etmeler donuz profil resimleri bildirimler karma vs sözlük yapısına uygun bile değil.
Sıkıntı olmayandır. Bana giren çıkan yok sözlüğün sahibide değilim niye dert edeyim? Evet.
Ulan var ya beni bir günlüğüne mod yapacaklar uçuracam hepsini dediğim hede.
Evet. 5 yil doldu ve bu sure icinde sözlük foruma döndü.
Basligi acan yazar arkadas ibretlik bir tespit yapmis.
uludağ sözlük moderasyonu komedisinin getirilerinden (daha doğrusu götürülerinden) biri.
kahraman ve gozupek modlar sayesinde gerceklesmeyecektir.
rivayete göre olayın vuku bulmasına 1.5 yıldan az kalmıştır.
erken gelmiş olan gelecekten bahsedilmesi. yoksa halen daha sözlük olarak mı değerlendiriliyor bu mecralar.
sözlüksel dönüsüm olarak adlandirilabilecek olan hede.
uc sene aradan sonra sozluge tekrar girildiginde coktan gerceklestigi gorulen durumdur. tamam bir eksisozluk degildi uludag sozluk ama su anki foruma donmus halde olmayi da haketmiyor bu sozluk. Tanim yapilmadan girilen entryler, imla hatalari vs. cok yazik cok.
iklim değişikliği gibi birşey. süre kısalıyor.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
insanın kanını donduran bir tehlikedir.
korkulacak durumdur.
bir sene, bilemedin iki sene daha takılırım sonrasından bana ne. bence sende fazla kasma.
anketlerin çoğalmasıyla doğru orantılı olan durum.
tüm sözlükler bir gün forum olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar