bugün

hayır, 18 yaşında kızlara yürümüyorum. Genelde 18 yaşında olduğunu söyleyenle pek de konuşacak bir şey bulamıyorum zaten.
30 luk amcalar gitsin, 30 luk teyzeler gitsin, sizde evcilik oynarsınız o zaman burda.
Bırak amcası da teyzesi de kaynasın. Haddini bildiği müddetçe 18'likler de gelsin tamam; ancak, nedir bu her şeyi bilirim havaları, her şeyden anlarım tripleri.
30lu yaşlarındaki insanlara amca diyecek kadar yaş farkı olan 3-11 yaş aralığındaki yazarcıklara dert olmuş durum. Beğenmiyorsanız az ötede oyun parkı var.
tirrek haklı. elinde sosyal deney raporları var.
Osbirci ergenleri hüzne boğan amcalardır. Mesajlarla, iltifatlarla, özenli nickaltı yalakalıklarıyla kapılarını tırmaladıkları sözlük hatunlarını bu 30'luk amcaların yediğini gördükçe deliren tayfadır bunlar.

siz osbire devam edin lan pis ergenler *
yuh ne ara amca olduk?
amca mı amca deme lazım olur. ki oldugunu goruyoruz.
fokur fokur kaynıyoruz hemde...biri altımızı kıssıın yoksa buhar olup gidicez...
30 yasına amca diyen hıyarın sözlükte ne işi var amk.
Eyvallah yiğenim.
ben koy horozu gibi kartim zor kaynarim.
Amca olmaya son 4 yıl.
30 ne lan? 35 yap sen onu. sizin yaslı dediğinizi ben bakkala yolluyorum. dur lan bi dakka. ölmüşüm o zaman ben.
Cık cık cık
Resmen rezillik ya, gençlerin arasında ne işiniz var sizin???
Hayret bişi
görsel
30'luk mu? Niye bana hep 40'lık dedeler denk geliyor?
30 luklar amca ise biz dede oluyoruz bu durumda kafakoparanus abimiz ne oluyor lan *
30 luk olsak iyi. 34 lük olduk. seneye de alnıma ''yolun yarısı'' diye dövme yaptırmayı düşünüyorum.
seneye ben de mi amca oluyorum?

ama ben küçüğüm hala. kabul etmiyorum.
şu anda farkettiğim beni şok eden durum. bütün o meme başlıkları amcaların memesizlik ızdıraplarının birer feryadıymış demek ki
Sözlük değil huzurevi. Evet.
sözlüğün hala ayakta olmasının sebebidir.
30 luk amca olarak tabir etmen yaşını ele verdi ufaklık.
sıra sıra cezveler kaynasın kaynasın.