bugün

çalışan yazarların işlerini bitirdiği, okuyan yazarların ders çalışmaktan bıkma noktasına geldiği, eğlence arayanların yavaş yavaş kendine geldiği, uykusuzların uyamaya çalışmaktan sıkıldıkları saat olması vb sebeblerden dolayı gerçekleşen canlanmadır.
duyguların depreştiği, sakinliğin başladığı, yeni bir gün olmasından kaynaklanan durum.
**
an itibari ile zall ın interaktif köpük partisini ve kremşanti ve çilek kombinasyonunu ortaya atması ile daha da artacak ola..

(bkz: entryi tamamlamaya üşenmek)
"yazdıklarım az sonra tarihe karışacak, kimse dün neler yazılmış diye okumaz. 00:00dan sonra yazarım bütün gün kalır orda belki okunur" düşüncesinin geniş kitlelerce benimsenmesinin getirisidir.

ya da ben kafayı yedim.
tecrübeyle sabit olan durumdur. insanın sözlüğü terkedesi gelmez. (bkz: uykusuz her gece)
gece kuşu yazarlar sayesinde gerceklesen durum.
bir takım perilerle anlaşmalar yapan yazarların balolardan dönüp, bal kabağına dönüşmesi nedeniyle yaşanan canlılıktır. *
ders calısmaktan bıkan, sözlükte dinlenmek isteyen yazarların durumudur. normaldir. tecrübelerle sabittir.
Gece tayfası iş başında. Evet.
kessinlikle doğru tespit. 00:00'dan 03:00'e kadar takılacan.

başlıklarda ilk sıradan yer kapmış oluyorsun. zaten sözlüğün anket sevdası belli. bütün gün boyunca millet senin artıklarına entry girecek...
Benim gibi ağır işsiz yazarların ortaya çıkmasıyla gerçekleşir. Liseliler yatarlar, iş güç sahibi yazarlar için de uyku zamanıdır.

Sözlük canlanır, iyi muhabbet döner, dertler ortaya dökülür. Troller bile gecenin güzel moduna girerler, yine tav eden başlık açar orası ayrı, ama en azından çok sövdürmez. Güzel saat aralığıdır vesselam.
Gececi tayfanın iyi bildiği şeydir. Evet.
Özellikle pazartesi geceleri olması kötüdür zira sabah mesai vardır.
2015 de online sayısı bu saatte 1000 den fazla olurdu.

2016 işimin ilk yılında 1 yıl boyunca sözlük halı sahası yaptık şişlideki küçük sahada.

suan burada tenis eşi bulamazsın. kadıköyler fermante arpa suyu içecek birini bulamazsın.

he canlı he.
ilk entry girme çabaları vardı.

otuz entry falan oluyordu ilk dakikadan.