bugün

bu sözlüğün en önemli sorunudur. badem bıyıklı ve kare gömlekli insanlar mevzilenmiş adeta bu sözlükte.
çeşitli ideolojilerin ve fraksiyonların propaganda dahi yapabildikleri uludağ sözlük için geçerli olmayan durum.

(bkz: sözlüğü ateistlerin basması)
(bkz: sözlüğü alevilerin basması)
Mutlu eder insanı onların entryleri. Gülümsetir aptallıklarına.
aslında çok azlar ama sesleri çok çıkıyor işte bu yüzden sözlüğü bastıklarını düşünüyoruz.

adamların tek amacı sözlükte siyaset yapmak. bunun için yönlendiriliyorlar ve bunu yapıyorlar.
sözlükte siyasetten ve cinsiyet ayrımcılığından başka başlık açmadıklarının yanı sıra kendi düşüncelerinde olmayanları seri halde eksilerler.
"şakirtler ya gizli gizli internet kafede takılıyorlar ya da artık evlerde de net izni var" gibi bir düşünceye beni sürükleyen olay.bizim zamanımızda bölge diye tabir edilen yerde bir adet tv bulunurdu.o da bölge sorumlusu abinin evindeydi.milli maçlar ve ramazanda stv deki sahur programları için kullanılıyordu.şimdi bakıyorum artık sözlükten çıkılmıyor.o zaman bizim suçumuz neydi abilerimiz.
(bkz: geldikleri gibi giderler)
keşke olmsalar daha güzel olurdu ama madem ki gelmişler yapacak bir şey yok, beni rahatsız eden asıl konu, farklı düşümcedeki insanlara hemen mesaj atıp saçma sorular sormaları, bu oldukça rahatsız edici bir durum.

not: cevap yazmıyorum bilginize, ne görüyorsanız odur, fazlasını beklemeyin.
örgütlenme özelliklerinin muazzam olduğunun somut örnekleri olduğundan şaşılmaması gereken durumdur.
arada bir gerçekleşen durumdur.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1304884017.swf
(bkz: uludağ sözlük ün şakirt dolu olduğu gerçeği)
maklube tarifi içerikli başların sol frame'den inmeyeceği durumdur.
(bkz: sözlükte birbirini okşayan şakirtler)
sözlügü bölelim kapitalist kominist ateist sakirt diye kategoriler acalım isteyen istedigi yerde yazsın istedigini okusun daha neler bence sözlügün birlik ve baraberligi ve selameti icin her düşünceye saygı her düşünceye hürriyet olmalı.
kafeslerinden kurtulan şakirtlerin boş framelerde çılgınlar gibi fink atmalarıdır. insanlık namına heveslerini çıkarıp bir iki entry girmelerine incir çekirdeğini doldurmayacak konularda başlık açmalarına ses çıkarılmamalı idare edilmelidir. ke mal puhahahaaa türünden espirileri görmezden gelinmeli bir iki artı oy verilip gönülleri alınmalıdır.
sözlüğü ateistlerin babasının malıymış zannetmelerinden daha kötü değildir.
badem bıyıklılar an itibari ile yine çıkmıştırlar piyasaya zehirlerini boşaltma çabası içerisinde çırpınıp duruyorlar.
(bkz: halk plaja hücum etti vatandaş denize giremiyor)
bunlardan max a çubuk olmaz amma velakin iktidar olabiliyor sayın seyirciler.