bugün

kıçıkırık bi sözlüğü ilim yuvası sanan mallardan daha bilinçli insandır. çünkü bilir ki burdakilerden hiçbi sikim olmaz, nicklerin ardına saklanan bikaç velet ve tatlı su solcularından başka bişey yok. salak saçma bilmişlik taslayan aslında hiçbi halt bilmeyen cahil ego tatmincilerinden artık gına gelmiştir. oda artık " ciddi " ve " bilgi içerikli " takılmanın burası için lüzumsuz bişey olduğunu anlar ve işi taşşşağa vurmaya başlar. bu insanlara bende dahilim. sikiyim sizin çakma bilgeliğinizi. kofti muhabbetlerinizi, iki yüzünüzü. burayı ciddiye almak deveye hendek atlatmak gibi bişey. eğlence desen o bile yok hep aynı geyikler. incideki mallara çok daha fazla gülüyorum, bilgi içerikli veya hakkındaki yorumları merak ettiğim bi konu aklıma takıldığında ekşiye bakıp henüz burda başlığı bile açılmamış bi konuyu orda 200 sayfa entryler e dalıp okuyorum. amk bütün dünyanın dört gözle beklediği ağırsiklet maçları öncesi buraya bi bakıyorum hakkında başlık bile yok bu nasıl bi mallıktır amk. lafa gelince herkez olimpiyat şampiyonu. yani kısacası burdan bi yarraam olmaz.
Klavyesi satılık liboş yazardır.
Katli vaciptir.
Herkez bilsinki y deyil "ğ" olacak.
Bir dk lan?!
hay ulan halen eğlenmek yerine eylenmek yazan var.
görsel
ilim irfan yuvası uludağ sözlüğü çocuk parkına çeviren eylence düşkünü ibnedir.

gidin az ötede oynayın amk. yeter yha.

bir de fingirdemeye gelenler var tabi. onları da anmadan geçmeyelim. siz o elleri yıkamadan sakın entry kasmayın, pislik ibneler.