bugün

masanın ayağını dengelemek için.
kız düşürmek için.
genelde boş vakti değerlendirmek için. ama bazen şurada iki satır yazayım diyorsun onunda afferdersiniz amına koyuyorlar.
insanlar nasıl düşünüyor? sorusuna yanıt bulabilmek için. burası bir nevi kamuoyu yoklamasının yapıldığı yer. halkın nabzının attığı yer. teşekkürler uludağ sözlük.
facebook, instagram gibi platformlarda göremediğim ilgiyi buraya kendimin fotoğraflarını atarak topluyorum.
attığım kahve, kitap arka planlı fotoğraflarda mutlaka ojeli tırnaklarımı gösteririm. çünkü benim amım var.

kısacası ilgi orospusunun tekiyim!
*
bilmediğim bazı şeyleri burada bulabileceğimi düşündüğüm için.
her yönden keşfetmek.
prim kasıyorum.(!) ay sonu daha fazla para almak için.
Bildigimi paylasmak,sakalasmak ve kizlara yurumek icin.
Balgam atarsın ya hani onun gibi. Kirimi pisligimi atıyorum.
gün içinde yaşadığın sinir stresi atmak için saçma sapan başlıklar açmak için kullanıyorum.
hayatıma hiçbir faydası dokunmayan bu yerde neden aktif olduğumu bilmiyorum.

Buraya niye geldiğimi adım gibi biliyorum dün gibi hatırlıyorum ama neden hala burada kaldığıma bir yanıt yok.
iyi kafa yapir namıssız.
senin başlıklarına entry girmek için.
Artık boş yapmak için kullanıyorum.
Tabu sikmek.
içimi döküyorum. millete anlatmak istesem ciddiye alan yok. hepsi gır gır peşinde. yalnızlık çekiyorum çünkü. olan bitenden uzaklaşıp buraya sığınıyorum.
insanlara diyemediklerimi, özellikle ona diyemediklerimi buraya dökmek için kullanıyorum.
Okumadım.

Ben karı kız düşürmek için kullanıyorum.
Sözlükte yazmaya başladığım son bir buçuk yıldır kendimde gözlemlediğim değişimleri düşününce; En başta kendimi günlük hayatımda daha doğru ve düzgün cümlelerle ifade edebildiğimi farkettim. işim gereği anlatmakta büyük faydalarını gördüğüm küçük, gülümseten hikayelerim oluyor cebimde hep.

Burada paylaştığım duygu ve düşüncelerim günlük hayatıma da yansıyor elbette. Kişiye, Olaylara ve olgulara verilebilmiş olası en samimi tepkileri değerlendirebilme şansı sunuyor en başta.

Takip ettiğim, etmediğim pek çok yazardan, isteyerek veya istemeden çok şey öğreniyorum. ve bunların çoğu Günlük hayatta istesem de öğrenemeyeceğim cinsten.

Hepsi bir yana Cinsiyetlere gerçek anlamda birbirini tanıma fırsatını sunan son derece özgün bir ortam fikrimce.

Kitap, sinema, müzik yönünden fikirlerine, beğenilerine ve yorumlarına güvendiğim yazarlar var en başta. Bu anlamda hepsine teşekkür ederim.

Haa!! yanlış yerde, yanlış zamanlarda, yanlışlıkla açtığım, yanlış başlıklar yüzünden çok zor durumlarda kaldığım zamanlar da oluyor elbette. açıkçası çok güldürüyor.

Ama en çok da; anlamakta epeyce zorlandığım; zıtlıkların en uçta nasıl da birbirinin aynı olduğu cümlesinin anlam kazandığı yerdir benim için sözlük.

velhasılıkelam; Belki çok klişe, belki çok sıkıcı ama ben en çok öğrenmek ve gülmek için kullanıyorum.
Instagram artık sıktığı için kullanıyorum.
her entrysi bir vahiy gibi dolu dolu olan siz nitelikli, ilim irfan pınarı yazarların muhteşem bilgilerinden nacizane faydalanmak için efendim.

sözlük başka ne için kullanılır ki ?
çomarlar çok güldürüyor. resmi gazeteye inanmayın diyor. hala gülüyorum be yaa !
türkçe yi unutmamak için... Türkiye de yaşayıp türkçeyi benden kötü kullananlar olduğunu gördükçe moralim bozuluyor.
meme çatallı fotoğraflar atıp erkeklerden mesaj almak için.
attığım fotoğraflarda bacağımı, ayakkabımı, ojeli tırnaklarımı çıkartıp kadın olduğumu belli edip erkeklerden mesaj almak için.
ilgi çekmek için.

kısacası dişiliğimi kullanıp egomu kasmak için kullanıyorum sözlüğü. evet ben ilgi orospusuyum

şimdi bana yallah facebook ve instagram'a diyebilirsiniz ama orada benim gibiler çok var...

not : ironi

sadece kadınlar değil. benzerlerini erkekler de yapıyor. kas gösterisi vs vs. görüyoruz.
güncel Önemli Başlıklar