bugün

evlenmelik kız bakmak için.
kendimi farklı aynalarda seyretmek için.
Hem bakara hem de makara için.
Akit için keyifli oluyor.
Ayak tırnaklarımı kesmek için.
zaman öldürmek ve çomarları sinir etmek için.
Gece yatmadan önce (evet 10'da yatiyorum) gulmek ve güldürmek icin.
içimde hissettiğim dışarıya yansıtmadığım her şeyi burda rahatça yazabiliyorum. sözlüğe girme sebebim sadece bu
Bilmediklerimi öğrenmek, bilgilendikçe bilgilenmek için.
kafayı bulmak için.
Dünyada kaç milyon çeşit insan var onun bi kısmını gözlemlemek için.
Bence ortak nokta, insanların kendisini yalnız hissetmesi ve bir sohbet baslatmakta / var olan sohbete dahil olmakta zorluk çekmesi.. giriyorsun siteye, konuş/konuşma diye kimse seni sıkmıyor, hoşlanırsa muhabbet ediyor, hoşlanmayıp terslerse de kim olduğunu bilmiyor..

Benim farklı durumum, günlük hayatta insani ilişkiler kurmama izin vermeyen bir iş ortamımın olması..
Hiç tartışmasız duygularımı düşüncelerimi yazmak hoşuma gittiği için. Özellikle hayatımın berbat olduğu günlerde iyi geliyor. Gidip de tüm herkesin beni tanıdığı sosyal mecralarda ağlamaklı üzgün şeyler yazınca kendimi kötü hissediyorum. Ekstra mutsuzluk sebebi oluyor.
ego tatmini.

2 iq'lu bireylerin bile bir fikri olduğunu görmek benim tanrı'ya olan inancımı yineleyip, yarınlara umutla bakmamı sağlıyor.
normal dünyadan az uzaklaşmak. içimden geçenleri yazmak.
Aklıma gelen herşeyi fitursuzca yazıp kimin ne dedigini umursamadan ve benim kim olduğumu bilmedikleri için.
Eskiden olaylara yorum yapmak bilgi paylaşmak için kullanırdım şimdi ayda yılda bir girip ojemin fotoğrafını atıp çıkarım, mesajlarım da kapalı kafam rahat.
yobaz tokatlamak için.
Belki biri bana mesaj atar diye.
Belki yeni bir fikir! Belki biraz bilgi ama en fazla da kurulmuş ama konuşulamamış cümleler için.
meme çatallı fotoğraflar atıp erkeklerden mesaj almak için.
attığım fotoğraflarda bacağımı, ayakkabımı, ojeli tırnaklarımı çıkartıp kadın olduğumu belli edip erkeklerden mesaj almak için.
ilgi çekmek için.

kısacası dişiliğimi kullanıp egomu kasmak için kullanıyorum sözlüğü. evet ben ilgi orospusuyum

şimdi bana yallah facebook ve instagram'a diyebilirsiniz ama orada benim gibiler çok var...

not : ironi

sadece kadınlar değil. benzerlerini erkekler de yapıyor. kas gösterisi vs vs. görüyoruz.
türkçe yi unutmamak için... Türkiye de yaşayıp türkçeyi benden kötü kullananlar olduğunu gördükçe moralim bozuluyor.
çomarlar çok güldürüyor. resmi gazeteye inanmayın diyor. hala gülüyorum be yaa !
her entrysi bir vahiy gibi dolu dolu olan siz nitelikli, ilim irfan pınarı yazarların muhteşem bilgilerinden nacizane faydalanmak için efendim.

sözlük başka ne için kullanılır ki ?
Instagram artık sıktığı için kullanıyorum.
Sözlükte yazmaya başladığım son bir buçuk yıldır kendimde gözlemlediğim değişimleri düşününce; En başta kendimi günlük hayatımda daha doğru ve düzgün cümlelerle ifade edebildiğimi farkettim. işim gereği anlatmakta büyük faydalarını gördüğüm küçük, gülümseten hikayelerim oluyor cebimde hep.

Burada paylaştığım duygu ve düşüncelerim günlük hayatıma da yansıyor elbette. Kişiye, Olaylara ve olgulara verilebilmiş olası en samimi tepkileri değerlendirebilme şansı sunuyor en başta.

Takip ettiğim, etmediğim pek çok yazardan, isteyerek veya istemeden çok şey öğreniyorum. ve bunların çoğu Günlük hayatta istesem de öğrenemeyeceğim cinsten.

Hepsi bir yana Cinsiyetlere gerçek anlamda birbirini tanıma fırsatını sunan son derece özgün bir ortam fikrimce.

Kitap, sinema, müzik yönünden fikirlerine, beğenilerine ve yorumlarına güvendiğim yazarlar var en başta. Bu anlamda hepsine teşekkür ederim.

Haa!! yanlış yerde, yanlış zamanlarda, yanlışlıkla açtığım, yanlış başlıklar yüzünden çok zor durumlarda kaldığım zamanlar da oluyor elbette. açıkçası çok güldürüyor.

Ama en çok da; anlamakta epeyce zorlandığım; zıtlıkların en uçta nasıl da birbirinin aynı olduğu cümlesinin anlam kazandığı yerdir benim için sözlük.

velhasılıkelam; Belki çok klişe, belki çok sıkıcı ama ben en çok öğrenmek ve gülmek için kullanıyorum.