bugün

insanı güldüren olaydır. burada uzun entryler girer ayar verdiğini falan sanarlar. lan ne işsizsiniz. evet.
komiklidir. bir de yazılanları ciddiye alıp mesaja saldıranlar vardır ki o konuya hiç değinilmemeli.
trollu taklit edip trolleme. evet.
bos olmak ile alaksi olmayan durumdur. sabah ise gitmeden yaziyorum biraz, biraz vaktim oldukca cep ile giriyorum. aksam gelince yine bakiyor ve yaziyorum. niye? seviyorum cunku. londra' ya gelirsen bir gun bosluktan olmadigini gosterebilirim sana.

edit: buna eksi veren insana selamlar. nasil bir dunyaniz var amk.
Sonraları ama çok sonraları fark ettiğim bir gerçek bu. 2012 zamanları nasıl da önemsiyorum burayı yazıyorum, çiziyorum, günde bilmem kaç entry giriyorum. Biri bana özelden ayar mı vermiş gece onla 3'lere kadar dalaşmak. efendim sonra biri sentinel prime'nin nick altına bişeymi yazmış, eleştirmiş mi? eyvah o zaman savunun geliyor o zaman küçük enişte...

üstad yaptık ettik, bağırdık çağırdık, hızımızı alamadık nick altından ayar verdik, işte bilmem ne yaptık da yaptık. yahu ne geçti elimize? hiçbir şey...

şimdilerde aklıma hayata dair çok şey geliyor yazmaya, eskisi gibi uzun uzun yazmayı bazen düşünmüyor değilim. üşeniyorum be artık ona bile mecalim yok, çok boş bi yer burası. adı üstünde be kardeşim sanal ne kadar ciddiye almalısın ki? değmiyor...

şu saatten sonra sözlük; geçen kış paltomun cebinde unuttum bir avuç çekirdeği yeniden fark etmek gibi, ne değeri olabilir ki? at gitsin yani...
bazı işsizlerin içerisinde bulunduğu acı durum. evet.
Hayatın iyiye gitmediğini gösterir. Gerçekten eskiden bu sözlükte çok zaman geçirirdim ve anlamazdım bile ama şimdilerde düşünüyorum eğer o zamanlar bir arkadaşım, başka bir uğraşım olsaydı sözlüğü umursamazdım. O zamanki depresyonumu iyi anlıyorum şu aralar.
Böyle deyip ekşide yazmak da ayrı bir mallıktır.
aynen moruk ciddi ciddi yazanlar hep mal, amsalakların alayı genius.

bir bitmedi şu geyik arkadaş.

adam günün 15 saatini sözlükte geçiriyor ama saçma sapan entiler giriyor diye sözlüğü önemsememiş oluyor.

hassiktir oradan.
AOG değil burası uludağ sözlük. Elbette ki her seyi ciddi ciddi yazmak zorunlulugu yok ama her başlığa da trollük yapmaya gerek yok. Siz ciddiye almadığınız için karşınızdakinin de ciddiye almamasını beklemek saçmalık olur. Zaten kimse ciddiye almazsa ne ciddiye almamanın ne de trollük yapmanın manası kalmaz.
insanı acayip güldürür. Bildirge falan hazırlarlar sanki seçime giriyonuz amk. Evet.
Evet. Boş olmaktır.
Çok yoğun olsam da ciddiye alırım baska ciddiye alcak neyim var ki mutlu hissetmek önemli
Sen almak zorunda değilsin.
Ruh hali ile alakalı durumdur.

Belki yenilmiş hissedersin, belki boş vermiş kendini. Belki çok güçlü, belki yenilmez. Belki aşıksındır her kaybettiğine. Ya da çok mutlusundur. Bu durumdan. Bazen bulmaca gibi hissedersin kendini. Ortalıklarında gözükmezsin bünyenin. Ama yine de sevgin nefretini öldürür her döngünde.
sözlük ya da başka bir sosyal medya platformu fark etmez, hepsi insanlar için birer kaçış yeri. en işsiz anında ya da yapacak daha iyi bir işi olmadığında sözlüğe giriyoruz. kafa dağılmak için gelinen yerde insanı irite eden konularda entry ya da başlık görmek elbette istemeyiz.

bunun boş olmakla ne alakası var aq.
Şimdi seni ciddiye alacağız cevap vereceğiz yine olmayacak en iyisi eksileyip geçelim.
Biz bomboşuz demek ki...
Sözlükte kimi ciddiye alıp kimi almayacağımızı bildiğimiz için genelde sorun yaşamıyoruz.

Arkadaşlar allah aşkına ya da işte her neye inanıyorsanız biraz da olsa siz de deneyin ciddiye almamayı.
sözlükte belirtmenin komik olduğu durum.
güncel Önemli Başlıklar