bugün

uludağsözlük ergen yazarlarının en büyük problemidir efendim. gerçekten fikir alışverişi yapmak isteyen ve bilgi arayan insan burada zaten takılmaz. ciddi konulardaki ateşli değilde seviyesiz tartışmalardan tutunda, imla hatalarına kadar, laik şakirt atışmalarından, sözlük kızı muhabbetlerine kadar her yazarın olayı çok çok ciddiye alıp, karma ve ün peşinde koşmasıyla alakalıdır. eskiden gırgır, şamata, enteresan konular derken vakit geçiyordu. şimdi entry giresim dahi gelmiyor. herkes klavye eliti, klavye enteli , klavye delikanlısı. nitekim 2 sene önce katıldığım uludağsözlük zirvesinde de gözlemledim. burada karması 600-700 lerde gezen, nick altı sayfalarca iltifatlarla dolu olan 3. 4. nesiller halay çekiyorlardı pistin ortasında. herkeste nick ve entry den karakter ve cinsiyet analizi yapma arayışı, nick altına yazılan veya paylaşılan birşey sonrası kusmalar falan.
burası ne saçma salak bir sözlük oldu lan.
Akreplerin en önemli özelliği, zehrini sokarak aktarmasıdır.
maldır. ulan buradaki en büyük herif 16-17 yaşlarındadır-benim de içlerinde bulunduğum istisnai tayfa hariç-. e bu ergen g*tverenden ne öğreneceksin? paso s*kiş paso s*kuş.
kayit yenileme doneminde hocalar hakkinda bilgi almaya calisan insandir. cok da dogru yoldadir.
sözlüğü bilgi edinmek amacıyla kullanan insan yoktur, 40 yaş üstü bir yazar olarak buraya belki eksik tamamlarız yada katkıda bulunuruz diye gelirken "seninki kaç santim" diye başlıkla karşılaşıyorum arkadaş! ekşi'nin kalitesini yakalaması lazım acilen.
antikaw militarist nickli yazarı takip etmesi gereken insandır.
edit: bi dakka olm, ironi lan.
soldaki başlıklara takılmayıp, bilmek istediği şeyi direkt arama bölümünden bulan insandır. aynı benim gibi. olgun insandır, cool insandır.