bugün

akıl almaz, durulmaz aşk hayatını sözlükle paylaşan, her aşık olduğu kişiye sözlük üzerinden destanlar düzen ve muhtemelen ilişkilerini ancak sözlük üzerinden yaşayabilen, yüz yüze konuşmaktan aciz; bilgisayarla fazla haşır neşir olan ergendir. bi' siktirsin gitsindir.

olası ayarlara gelecek olursak,

1. en beğenilen girimi sevgilim için yazmıştım. okuyanlar sözlükle bir derdim olmadığını rahatlıkla anlayacaklardır. içimden geldi, sözlüğe yazdım, formata uydurdum, kendimce bir hikaye yarattım gerçeklerden yola çıkarak. bu bağlamda, "ulen sen de yapıyon alla alla" cümlesini kabul etmem.

2. tepkilere karşılık olarak ergen olduğumu belirtmek isterim. yani yaşım ergen yaşı. aşk defterine çevirdiğimi gerçekten düşünürseniz, "ulan kendi bokunu temizle sonra millete saldırırsın" derseniz rica ediyorum bunu bana bildirin, efendi gibi yazarlık yapayım, mal mal aşk çiçek böcek entrysi girmeyeyim. ki sanmıyorum tek bir entry gösterilebileceğini.

her neyse hacım, niye uzattım bu kadar? zaman kötü, ayarlara karşı hazırlıklı olmak lazım. benim isyanım, 15-16 yaşında olduğunu kabullenemeyip de bu güzel çağını yiyip bitiren gençleredir. ben yazıyorsam da "küçüğüm ben küçüğüm herkesi hasta ederim, büyüyünce de büyük sözlük yazarı olcam hehe" diyerek yazıyorum. iyi de yapıyorum. siz de bir sakız alın, ekonomiye can verin.
güncel Önemli Başlıklar