bugün

kafa dağıtmak. henüz yeniyim ama burada gerçekten dert dinleyen arkadaşlar varmış.
topuklu ayakkabi hastasi kadinlarla tanismak * .
Sağolsunlar bazı çok değerli yazarlardan birşeyler öğreniyorum.

Kendime okumayı ve dinlemeyi sevdiğim şeylerden arşiv yapıyorum.

Bazen de çok gülüyorum.
sohbet muhabbet işte nolacak.
komiklikler, şakalar aralara serpiştirilmiş az tutam ciddiyet.
can sıkıntısı.
ilk başta burayı ekşi gibi bir yer zannediyordum. bir kaydoldum yok yatalak dedenin üzerine işeyenler, yok kız kankanın memesini yanlışlıkla ısıranlar, yok gece gece nutella yiyen kızın asıl amacı...

aslında güzel yer lan seviyorum burayı.
içinde olanları dökmek ister insan ya hani acaba onu yapabilir miyim diye üye oldum.
üniversiteliyim.
kafa abiler, ablalar veya arkadaşlar bulmak için. geçen gün italyada elektronik okuyan biri ile tanıştım mesela. bunlar güzel şeyler..
"Amaç" kelimesini ne olduğunu bilmeyen bir grup sözlük yazarının, üzerinde tartışma yürüttüğü başlık.
Can sıkıntısıni gidermek .
Değerli sözlük yazarlarının yazmış olduğu kaliteli entryleri okuyarak ufkumu geliştirmek (×).

Vakit öldürmek, yeri gelince dertleşmek (✓)
sizin amacınız nedir kimsiniz nereden gelirsiniz nereye gidersiniz ne merak ettim ne de meraklısı oldum. sizleri o aLLAHINIZA ISMARLADIM.
“Bu kadar insan gerizekalı olamaz diye düşündüm”.
Şaka bir yana mantıklı bir sebebim yok. Sanki hayatta her şeyi bir amaç uğruna yapıyoruz da.
bilgilenmek ve geyik yapmak.
Ben aslında ekşi sözlüğe üye olmak istiyordum ama yedek sırası malum. Buralarda takılıyorum bakalım şimdilik.
Üyelere imrenmektir.
içimi dökmek. Yoksa bu boş beleş tiplerin ne düşündüğünü umursayan var mı? Pardon düşündüğünü demişim.
burada böyle boru boru atanların hepsine yakını bir süre sonra amdan götten bahsedecek, heyecana gerek yok. tarih öyle yazdı lan.
Kızlar teklif ediyormuş dedilerdi amma velakin öyle değilmiş.
yapılan her işe bi anlam yüklemek gerekmez..