bugün

sözlük sizin yuvanızdır, "ben uçmayı öğrendim, gidiyorum" havasına yatmayın. bu yuvayı kuranların hakkını verin.
Biz burada mutlu insanları sevmeyiz.
Bunu bilmeniz yeterli kızlar..
görsel
Dikkatli olun.
benden uzak durun. abinizim vesselam.
açık oylama, şu an üstünde ne var demektir.
(bkz: kalkanın imanı olmaz)
bunu diyen çok doğru söylemiş. ana bacı dışında kalkınca kimseyi gözüm görmez. hemcinslerim çoğu da öyledir. öyle ilber ortaylı gibi klas klas konuşanların çoğunun altında dizgin tutmaz bir şahin k yatar.
öbüşürken içimize çekiyoruz. üflemek yok.
sözlükte kız yoktur, siz de muhtemelen bir erkek olabilirsiniz...
Sözlüğün en güzel kızı kuşkusuz lord prensestir.
Burada çok ilginç tipler var. Herkese güvenmeyin.
Herkes benim gibi namazında niyazında bir kul değil.
Zabah zabah gozel ahlımıza garpuz gabuğu düşürmeyin canım.

görsel
Burada cinsiyetini belirlememen gerektiğidir.
sakın bir anlık gafletle arkanızı dönmeyin. mazallah.
Hoş geldiniz bağyan, lütfen rahatınıza bakın. Sizden hariç herkesin erkek olduğunu bilin. Gerisi teferruat.

Şaka bir tarafa, koşturun efendim, saygı sevgi çerçevesi içerisinde tekerlenip gidin. Çokta şeeeyyy etmeyin.
Geri gidebilirsiniz. Yeni gelen bir hatunun yaş ortalaması 16-20dir çünkü zaten bu yaşın üzerindekiler sözlük kültürüne oldukça hakim. Sözlüğün pedofilik, sapık ruhlu barzolarla dolu olduğunu da göz önüne alacak olursak (bazı efendi yazarları tenzih ediyorum) harcanırsınız. Gidin tiktok videosu çekin. Dans edin. Kitap okuyun, günlük tutmaya devam edin, bir kursa yazılın kendinizi geliştirin. Gündemi takip etmek için açtım diyosanız haberler bir sekme yukarıda, yanlış yerdesin yavrum.
Sözlükte erkek yok. Kız kıza takılacaksınız. Önce bunu bi bilin.
Un kurabiyesi yapmayı bilmiyorsanız şu linke tıklayın.

https://m.uludagsozluk.com/login/cikis/
teflon emmi'ye saygıda kusur etmeyin.
Kırmızı ojeli elleriyle herhangi bir kafka veya zweig kitabı paylaşmayan kızlar entelektüelleşemiyor ona göre.

Nude da olur.
penisiniz varsa kız gibi davranmayın. aşırı yığılmadan dolayı harun abi alımlarını bir süre durdurduk.
gelmemeleri gerektiğidir. terket burayı.
felsefe yapan lordlu mordlu kişilere düşmeyin. evet
4 kat don giyip öyle sözlüğe girin. zikerler valla söyliim.
Memeleriniz upps boobs tan daha iyi degilse hic havalara girmeyin.
(bkz: sözlük kızlarının fotoğrafları)