bugün

Olabilir, yapılabilir fakat Bence sözlüğü güzel kılan o anonimlik. insanlarla edilen sohbetler fiziksellikten kaynaklanmaz, ruhundan akanı tanır insanlar ve onunla dostluk ederler. Bu zamanda zor bulunan bir nimet. Yaz, çiz, kimse de tanımıyor, dök içini.
Bunu sürekli olarak yapanın silinmesi gerekiyor, modlar niçün görevini yapmıyor?
kayra karikatür gibi adamsın yemin ediyorum. kim çizdiyse helal olsun.
Herkesin kendi kararı fakat bana göre değil. Bazıları için burası sosyalleşme aracı. Burdan ortam yapıp tüm hayatı bura veya başkaca sözlükler olan insanlar var. Şahsen burdan tanıştığım biriyle arkadaş dahi olmak istemem kötü bişey olduğundan değil burayı öyle 1-2 saat saçmalayıp gidilecek bir yer olarak gördüğüm için. Böyle kalsın.
ben değilimdir sözlükte görüntü kirliliği oluştururum.
bu aralar yine iyi olm. bir ara günde 5 öğün çıplak erkek memesi görüyorduk. karıyı kızı karneyle dağıtıyorlardı o dönem. lut kavmi gibi helak olacaktık az kalsın.
Sozlugu sanki instagram gibi kullanıp (benim instagramımda bile bu kadar fotoğraf yok) nerdeyse hergun fotoğrafını paylasan yazarlar bunu niye yapıyorlar cok merak ediyorum ve ciddi psikolojik rahatsızlıklara sahip olduklarını düşünüyorum.
güncel Önemli Başlıklar