bugün

Ankara'dan istanbul'a yürüyerek 25 günde varabilirsiniz.
tank önüne yatarak kahraman olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=MBQa04PaLU4
komünizm kominizm diye yazılmaz.
Kerhaneleri kapatınca halk sizi sikebilir.

(bkz: süleyman demirel).
anayasa çok önemlidir. hatta o kadar önemlidir ki bir fırlatırsınız ülke iki günde siki tutar.
Süleyman demirel e neden benzin temin edemiyorsunuz efendim deyince. "Benzin vardı da biz mi içtik" kelimesini edeli 47 kusur yil oldu efendim.
3. Köprü intihardır.

Rte.
Yurtta sulh, dünyada sulh.
M. Kemal Atatürk.
Din ve siyaset bir araya gelemez. Eğer getirilirse zarar gören manevi duygularınız ve onurunuz olur.
Donald j. Trump''ın öyle bir diplomatik ağırlığı var ki;

Nokta koymaya gidiyorum deyip 23 dk sonra şimdi nokta koymanın zamanı değil diyerek, virgül bile koyamadan geri dönebilirsiniz.
insanlar nesillerini devam ettirmeleri için kaossuz bir ortam isterler. bunu sağlamak için de kültürlü bilgili siyasetçiler gereklidir. millet' in gözünde ilk izlenim çok önemlidir bunu beceren siyasetçiler yönetime geçerler; bir takım organlar aracılığıyla göze girmeleri çok kolay düşmeleri ise çok zor oldukları için bu onlar tarafından gayet kârlı bir iştir. şayet neslin devamı için kâr elde etmek lâzımdır.
Mevcut yönetime karşı 3 maymunu oynayanlar 15 temmuzda akan kanlar elinizdedir.
Kenan Evren kendisine başbakanlık teklif edildiğinde:siz bana rahmetli gürsel gibi kalp krizi mi geçirteceksiniz deyip reddetmiştir.
kıbrıs harbinin asıl kahramanı necmettin erbakan'dır.
adalet bir gün herkese lazım olabilir.
2023. cCc (çekiç) hüloooğ (orak) cCc
panhelenik sosyalist hareket (pasok), helen cumhuriyeti'nin sosyal demokrat partilerinden birisidir ve geçmişte çok kez iktidarda bulunmuştur.

zito pasok!
Çok şey bilmek insanı kurtarmaz. Şeytan'da alimdi. ilmi vardı ama ihlas yoktu.

-necmettin erbakan.
Çok severim.
görsel

görsel

görsel
Adamda her ayak var aq.
en cool başkanlar sıralamamda 1. kanada 2. kuzey kore 3. rusya ... ya da vazgeçtim 1. ile 2. yerini değiştiriyorum.
Siyaset bilimi, sürü gütmekten ibarettir.

Bunun sağlamasını çoban sülo'nun 7 kere gidip 8 kere gelmesinden yapabilirsiniz.
Eğer birgün duyarsınız ki tayyip erdoğan çok zengin olmuş, bilin ki haram yemiştir.

- recep tayyip erdoğan / 1999.
çoğulculuktan uzaklaşmak, radikalleşmek, belli bir kesime çıkar sağlamak, tek adamlık ve adaletsizlik hangi siyasal yapı olursa olsun, o yapıyı çöküşe götürecektir.
Demokrasi ; siyasal denetimin doğrudan doğruya halkın ya da düzenli aralıklarla halkın özgürce seçtiği temsilcilerin elinde bulunduğu, toplumsal ve ekonomik durumu ne olursa olsun tüm yurttaşların eşit sayıldığı yönetim biçimidir.

Bu sistemde herkesin eşit olduğu anlamı çıkmaktadır fakat burada bir paradoks vardır. Herkesin istediği şey demokratik sistemlerde gerçekleştirilemez. demokratik sistemlerde çoğunluğun istediği olur ve azınlık her zaman azınlık olarak kalır. O yüzden demokrasi diye kendimizi yırtmak yerine demokrasinin ne olduğunu tam kavramak lazım. Saygılarımla...
Şimdi kimse cıklamasın! Türkiye'de sesi ya da görünümü çok güzel olmadığı halde efsaneleşen şarkıcılar bulunanileceği gibi, çok sayıda hata yapan bir siyaset adamının "her yaptığında Hikmet bulunan bir hesap adamı" olarak kitlelere kabul ettirildiği doğrudur.