bugün

Sözlüğün tadını, tuzunu, huzurunu kaçıran yazarlardır.

Ben donuzluyorum artık bu tip kadın yazarları ama yine de tam olarak çözüm sayılmaz bu. Ben engelledim diye ortadan kalkacak değiller ya.

Derhal silinmeleri gerekiyor. Ey Sözlük sahipleri bunlar size reyting getirecek sanıyorsunuz, bu sefillerden medet umuyorsunuz ama öyle olmayacak güzel kardeşlerim.

Sözlükten tiksiniyorum sayenizde.

(bkz: sözlükte şırfıntı istemiyoruz)
kimseyi ilgilendirmez. sevgilisi misiniz? sanane sa na ne? kız eğleniyor, kendi vücudu.
Lan seninle bir eğlenirim gorürsün gününü ibiş...

Ben rahatsız oluyorum. Burası sözlük.
sözlüğün betini bereketini kaçıran yazardır.

yav hadi bize saygın yok bari emin beye saygın olsun. adam 920 trilyar lira verip sözlük aldı. yazık günah.

"yepisyeni sözlüğüm var kanka" diye hava atıp arkadaşlarına sözlüğü gösterse götten memeden başka bir şey göremeyecekler. mahcup olacak adam.
ilgi çekmeye çalışan tiplerdir. evet.
kız eğlenmiyor. kız anlaşmasının gereğini yerine getiriyor. sen de osbirine bakıyorsun. sana göre anormal bir durum yok.

yalnız şöyle bir durum var: burası orası değil.
istediğini atar istediğini yazar başkalarına saygısızlık yapılmadığı sürece. Bu durum kimseyi ilgilendirmiyor.
Ilk bakışta Sözlüğe muhteşem fotoğraf atan yazarlar anladım.
Cokmu iyi niyetliyim.
görmek istemek, istememekle bir alakası olduğunu sanmıyorum. açıkta bir göt görürsem bakar mıyım? açıkçası amına bile korum. bakarım.

peki bakmak istiyor muyum? hayır. bu durum sözlüğün sözlük niteliğinin imanını gevretiyor, tadını kaçırıyor mu? gevretiyor, kaçırıyor.

bir süre daha devam ederse bu furya malafatı çeşitli açılardan çekip buraya atmaya ben de başlıyacağım. bakalım el mi yaman bey mi.
Atmalari onlari ilgilendirir ama bi zahmet atanlari da gömelim o kadar olsun müstehcen olmasa bile gömerim.
güncel Önemli Başlıklar