bugün

Bilgisayar başındakiler kadar issiz olmamalari.
sözlüğe giriyor ve hep hareket halindelerse bildiğin asosyaldir. yalnızlığın kurşunudur.

hareket halindeyken sözlüğe girecek kadar da çaresizdir.
uludağ sözlüğün mobil versiyonunu kullanan yazarların ortak özellikleridir.

bir işi halletmeleri gerekirken sözlük ve başka şeylerin başından kalkamayıp saatler harcayan bilgisayar ahalisine göre ayakta, otobüste, ders veya iş aralarında da entry girebilmektir.
Yani bir bakıma sosyal hayatın içinde anlık asosyal olma durumudur.
şuanda yatarak yazmaları olabilir. PC başında olanlar, genelde mobilden girenlere göre daha faydalı şeylerle uğraşıyorlar bana kalırsa. mobil cihazlar genelde sosyal medya ağırlıklı olarak kullanılıyor.
mobilden girmeleri olabilir.
Alayı gaydır.
Telefon kullanmaları.
bilgisayarda yararlanabilecekleri bir çok özellikten mahrum kalmalarıdır. üzülcük
Yataktadırlar ve bayır aşşağı daşakları dağıtmışlardır. *
o çük kadar telefondan gelen ışın gözleri delip geçerken yazmaya çalışmak, sol framede ve başlık altındaki onlarca mesajı okumadan direk fikir beyan edenlerden ibaret, yazarı çok rahatsız edici bir durumdur.

kısa sürede sildim programı.
bir çoğunun internet paketi kullanması.
Kolayciliktir. Kim bilgisayari acacak, uc saat basinda oturacak felan iste. Mobilden her an her yerde gire bilirsin...
evine internet bağlatamayacak kadar fakir oparatörlerin 20 tlik paketleriyle internete girebilecek kadar ergendirler.
şimdi en önemli özelliği açıklıyacam.

insan olmalarıdır.
bilgisayardan girince virüs bulaşmasıdır. en azından bana öyle oluyor kaynağını bitürlü bulamadım.
Seksy olmaları.* tabi bir de nefes filan alıyorlar telefonları var felan.
Sözlüğü bir sosyal medya aracı olarak görüp kopamamalarıdır.
fakir olmaları en büyük özellikleridir.
grafiker olmasından ötürü gün boyu bilgisayar başında kalmasına rağmen konudan uzak kalmak istemem bence. (bkz. http://www.hulyacengiz.com )
dokunmatik ekran kullanıyor ve 5 ya da 6 inch bi telefon kullanmıyorlarsa parmakları küçüktür. dolayısıyla kısadırlar.

(bkz: oh gene bok attım)
bilgisayarları olmamaları. kesin bilgi yayalım.
(bkz: genelleme yapmayalim)
sıçıyor olmaları.
dışarıdadırlar.
öğrenci olmaları muhtemeldir.
güncel Önemli Başlıklar