bugün

Bir türlü anlaşılamamış olan saçmalıktır. arkadaşım sen kalk koca sözlük kur, bile bile bok edilmesine müsaade edilebilecek girişimlerde bulun.

hadi diyelim ki böyle bir haltı yedin, erkeklerimiz eğlensin boş kalmasınlar, pm'den 2 sanal seks yapıp, sözlüge alınmış kızların iç çamaşır renklerini sorsun ( vay efendim külotun ne renk, vay efendim sütyenin kaç beden) onun yine anlanılabilirliği var.

abicim o zaman girmeden önce kadın yazarlara patlatlık testi yapın amk. daha önce döşetmemiş olanı almayın şuraya. sonra sapık biz oluyoruz. ulan sözlük senin külotun için var haberin mi yok amk. ya da sen bu sözlükte iç çamaşırı renkerını ve seksi capslerini atmak için varsın.

yoksa kimin umrunda ki senin görüslerin. 80 iq'dan ne beklenir arkadaş. te allahım yarabbim. olmadı çekicem zall'ı kenara aga olacak gibi değil.
kötü sonuçlara da gebe saçmalıktır.

(bkz: sözlükte sadece erkeklerin kaldığı gerçeği)
(bkz: gaylerin sayısındaki önlenemez artış)
(bkz: durduramıyoruz efendim)
(bkz: erkek erkekli entry girmek)
(bkz: birbirimizi sikcez)
bu kadar abazayı nasıl bu sitede tutacaklar sanıyorsun 3 5 tane çirkin ördek yavrusu atıyorlar işte millet de manita var sitede diye çığır açıyor. şu sitedeki abazalar bir boşalsa dünyanın en büyük döl bankası oluşur mk.
Tahrik olduklarında gözleri kapalı dakikasında Kezban dediği kızın üstüne atlayan bazı yazarlar sözlükte kadınların gezemeyeceğini düşünüyor. Mod oldun da konuşuyosun sanki demezler mi adama? Pardon ben adam mı dedim? Tüh.
dedi beyinisiz adam.
Bonzai yasaklansın artık.
haklı saçmalıktır. şu son 5 aydır mesaj atan hemen her kız yazar mal. tabi ki bir kısım iyi olanları da var, ama böyle aptallara cevap bile vermiyorum.
güncel Önemli Başlıklar