bugün

Trollerin yaptığı şeydir. Buraya girip insanlıktan çıkmalarıdır.

Gün geçtikçe iyi yazları ve başlıkları kaybediyoruz sevgili yazarlar. Günün yoğunluğunda/yoğunluğun ardından sözlüğe girip entry okuyup bir nebze dahi olsa eğlendiğimiz günler geride kalıyor yavaş yavaş. Eskisi gibi ‘bir kaç entry okuyayım da güleyim.’ Diyemiyoruz; aksine sözlüğe girince başlıklara bakıp geri çıkıyoruz. Artık çoğu kimse tahammül edemiyor. Buna tepki gösterenler ya kendileri siliyor hesabını ya da linç yiyor.

Hepimiz insanız, bir nickin arkasında anonimliği sığınarak, ‘nasıl olsa kim olduğumu kimse görmüyor, kimseyle karşılaşma ihtimalim de yok.’ Diyerek insanlıktan çıkmanın alemi Yok. Trollük adı altında saçma sapan şeyler yazmanın lüzumu yok. Trollük de bunların yaptığı şey değil, orası ayrı konu.

insansınız, iyi yada kötü bir kalbiniz var. Kötü kalpli birinin bile söylemeyeceği şeyleri anonimliği sığınarak yazmayın lütfen, insanlığınızı hatırlayın.
özet geç piç yazıp geçecektim ama tafsilatta yazmayı uygun gördüm çünkü joseph shomolo kuschca nickli yazar kibarca ve medenice meramını arz etmiş.

yazdıklarında anlattıklarından biri de benim yaşım 41 2 üniversite bitirmiş ama bu kahpe lanet ülkede işsiz biriyim çıkışımı ısrarla aramama rağmen bulamıyorum buraya üye olmamın tek sebebi eksiduyuru.com sitesinde oç anasının doğurmayıp sıçtığı leş piç adminlerin şimdiye kadar 10 hesabımı silmeleri oldu.

bana göre kafa dağıtma başlıklarını onlar hafif buldular amın feryatları beni bir türlü o sitede barındırmadılar en son aldığım profile bile uyarı geldi daha öncede hesaplarınızı sildik bu tür başlıklar başlıklar açarsanız gene hesabınızı sileriz diye tehdit ettiler kaldı ki o siteye burası gibi beleş değil bağış karşılığı profil alııyor demem o ki uzatmadan toparlayayım başlıkların da anasını sikeyim ülkenin anası sikilmiş ülke olmuş tımarhane burada ne mantığı kardeşim burası zaten isteyene boşalma çanağı isteyene ciddi yazma platformu sınır koyup burada da sansür uygulandıktan sonra ben ne anladım bu sikişte.

çok ciddi başlıklar da açıyorum ciddi de yazıyorum trolce de yazıyorum incisozluk.com da öyle yapıyorum al....ı kitabını siktiğimin üye yapmayı uzatan oç adminleri olan eksiye üye olduğumda da aynı tarzımı devam ettirip bazen ciddi bazen sarkastik yazacağım demem o ki kafanıza göre takılın arkadaşlar isteyen ciddi yazsın isteyen kussun amk buraya.

zaten entelektüel biri bakar başlığa ha bunu okumayım der zaten neyi okuyup neyi okumamayı seçemiyorsa o kişi cahildir derdine yansın kimse kimseye bir başlığı veya altına yazılanları zorla okutmuyor ama bu başlık hoşuma gitti bu yüzden bu başlığa uzun yazdım.

bu ülke ülke mi biz insan mıyız insanlık kaldı mı günlük hayatında insan olan burada hayvan gibi olabilir ya da gerçekte kro olan burada çok kibar gibi rol kesebilir birçok insan günlük hayatta emir altında baskı altında işsiz ya da çok az paraya çalıyor e amk sonuçta buraya gelip tck na göre yasal sınırlar içinde silinmeyecek şeyler yazıp kafa boşaltıyorsa bu da batmasın bir yerinize amk bırakın troller de olsun bu hayatta onlara da hem yer hem ihtiyaç var.

özet joseph shokatmolo kuschca kardeş güzel yazmışsın ama sana katılmıyorum bırak herkes kafasına göre takılsın hadi selametle !!