bugün

kız sanılan erkekler, erkek sanılan kızlar, insan sanılan troller, o buna yürümüş saplı çıkmış, öbürü beynimde bilardo topu kadar ur var demiş milleti kerkenezlemiş, beriki koca bulamıyor yıllardır 7/24 erkeklere sövüyor, yetkilinin biri bi kızla buluşuyor sözlük sallanıyor, yetkilinin öbürü kendi derdine düşmüş 1976'dan beri kendisinden bir daha haber alınamıyor...

olaylar olaylar.

benim özel mesajım falan komple kapalı ama yine de insan bi çekiniyor. bana bile 6-7 erkek yürüdü bu sözlükte. bundan sonra götü sağlama almak lazım. yeni nesil çok hızlı valla gökte uçan sineği iki kanat çırpışı arasında gondikliyorlar.
Değişik bir fantezi anlayışıdır. Kutluyorum kardeş.
Şu dakka itibariyle tekrar şart olmuştur. Özellikle hesabını silip gidenler kendilerine dikkat etsin.
yürekli olun, cesur olun olm biraz..

götüm yumuşak demiyosunuzda..
Risk alın azıcık.

Ne bu korunmacı zihniyet. Götüne güvenen yazmasın bu sözlükte.
bugün bir kez daha akla gelen sorunsal.
Bak bugün de haklı çıktık. Gay Sandıklarımız meme atıyor. Vay aluminyum.
faydası olmayacaktır. erkekleri bırak kadın yazarlar bile deler o tabldotu. o potansiyeli görüyorum şahsen..
Ciks kurtarmaz o tabldot.
turuncu alarm seviyesinden kırmızı alarm seviyesine geçmek lazım artık. ben döküm tava öneriyorum.
erkeğim bana bir şey olmaz demeyin aga, herkes önlemini alsın, hiç tekin bir yer değil artık burası.
Ziyadesiyle güldürdü. Birini hayal ettim öyle. O kendini biliyorkdslglhl
dikkatli olunmalı köpük tabldot alınmamalı. götten kar yağdırmaya da gerek yok hani. *
(bkz: zaman kötü)
bu yaştan sonra tabldot alacak halimiz yok alacarte alırım ben.
bulaşık tasının daha iyi bir tercih olduğunu düşünmekteyim.
yıllardır uyguladığım yöntem. son dönemde artan geylik furyasını göz önüne alarak önlemleri arttırıp teflon tavaya geçtim. yanmaz, yapışmaz. herkese öneririm.

sonuçta kaybedecek neyimiz kaldı ki götümüzden başka?
Kız sanılanların uygulaması elzem olan eylem.
Sözlük erklerinin işleri iyice zorlaştı. Çember daralıyor arkadaşlar.
Ben iş yerinde 2mm paslanmaz sacdan asma kilitli çelik külot yaptırdım kafam rahat.
Ben peynir tenekesi bağlıyorum, tam yağlı.
tabldotlarin kenari bazen iyi torpulenmenis oluyor dikkat edin keser .
sakat isler yani göt kesigi.
ben al a carte bağlıyorum.

According to menu..today's Menu is My Ass!
(bkz: sen yine de biraz açıkta dur)
güncel Önemli Başlıklar