bugün

orada burada millete çükban diyenler mi bunu diyenler bilinmez ama bilinçsiz bir söylemdir.
karı kızın namusu kimsenin elinde olmadığı gibi, ona buna abaza demek de ne erkeklerin ne de doğuştan gelen tecavüz korkusu olan kızların haddinedir.

buraya bir film hakkında paylaşım yapmak için bile gelen var. ya da yaptığı sanat ya da hobi için ilgili arkadaş aramak için gelen de var. canı sıkıldığı için giren de var. yoksa kim gecenin 3 ün de 4 ün de sözlüğe girer de şu anda dinlenilen şarkılarda paylaşım yapar. ya da bir film hakkında yorumlar yapar.

karı- kız için giriyorlar diyerek zaten laf arasındaki karı-kız sözünden bile kendisinin bakış açısını belli eden kişinin sağa sola abaza demesi de ayrı çelişkidir.

karı kız için girecek kadar asosyal olmamakla birlikte, kızların ilgisi karşısında şaşkın olan benim bile durumu anlamadığına göre, sanırım abaza kim belli olmuştur.

kaldı ki kızlarla konuşmayı erkeklerle konuşmaktan daha iyi görüyorum. onların ruhu daha iyi geliyor evet. daha iyi anlaşıyorum.
alışkınkanliktir.
yanlış bir tutum.
Sözlüğe giren her kızı yollu sanmakla eşdeğerdir. Ulan bırakın milletin namusunun bekçiliğini yapmayı. Kendinize bakın biraz.
Bunu söyleyenlerin 99%'u da erkektir ayrıca.