bugün

Çok güzel maşallah aynı benim saçlarım gibi görünmüyor.
(bkz: yokluk)
Kalemimin fotoğrafını attım görünmüyor veya sadece güçlü kalemden anlayanlar görüyor da olabilir.
Akıl ve ruh sağlığım yerinde olmadığı için sıklıkla yaptığım eylem.
itiraf etmeliyim ki bu durum çok hoşuma gidiyor..
neşeli, eğlenceli bir iştir. büyütülecek bir şey değil kesinlikle.
görsel
bi tane de benden olsun.
Sadece kızlar atsin mümkünse, gözümüz bayram etsin.
eskiamaeksikbiri , kanatlarim varr ruhumda ya da bunlara benzer güzel bir kadın yazar değilseniz eksiyi yemenize sebep olacaktır. uyaralım.
Lan zaten topu topu 100 200 kişi online oluyor neyi dert ediyorsunuz. Alın bir tane de ben atiyim birazdan. Evet.
Birilerinin tanıyacağını bile bile fotoğraf atmaktır. Göz önünde olan bir insan olarak. Birinin gelip hey sen şu sözlükte foto paylaşan kadın değil misin demesi en son istediğim şey. Sonrasında, Nasil kıvırırız bilemiyorum.
eskiamaeksikbiri ve kanatlarim varr ruhumda ya da bir başka güzel kadın yazar değilseniz eksiyi yemenize sebep olabilecek aktivite.
Tercihe saygı elbet lakin sakıncaları bulunan, uygun olmayan tercihtir.
sosyal hayatta başka, burada başka olmadığını gösterir.

atmayanlara saygım sonsuz tabii ki fakat birçoğu burada bambaşka bir kimlikle bulundukları, ikiyüzlü oldukları için kendilerini deşifre etmiyor.
acaba artık atsam mı acaba diye düşündüğüm ancak zaten sözlüğü günlük olarak kullandığımdan ötürü arada bir atabileceğim bir eylem. gerçekten aslında instagram'a, facebook'a fotoğraf atmak daha mantıklı olabilir.
bir dönem çok sık yaptığım, ancak şu an bakınca kendimi kınadığım davranış.

işin büyük kısmını caps ve sbag ile geyik muhabbeti oluştururken bu şekilde tanıştığım kadın sayısı da epey fazla olmuştu. yanlış anlaşılmasın çoğunda mesajı atan taraf ben olmuyordum.

gerçi köprünün altında çok su geçti, kimin ne yaptığının pek de bir önemi kalmadı.
buraya güvenip fotoğraf atanları da şaşkınlıkla izliyorum.
Valla 2011 den beri instagram gibi kullanıyorum burayı, kimin ne düşündüğü sikimde bile değil. Ben sana niye atmıyorsun foto diyor muyum? Yooo.
ergen işidir.
Şekline güvenen delikanlıların yapabileceği eylemdir. Ilıklar anca eksi atmasını bilir. Amk gizli gayleri sizi.
Memeniz yoksa yapılmaması gerekendir.
Şerefsizimbenimaklimagelmisti şarkının sözlerini unuttum aq.
içtiğim sigara murattı, yaşadığım sanki hayattı..
görsel
Atmam
Nazarınız değiyor çünkü.
Can sıkıntısından yapılan davranış.
çok riskli bir eylem.

buradaki on binlerce insan tarafından artık tanınıyor ve biliniyorsunuz.

mesela ben, bir fotoğrafımı atıyorum. ama nasıl biliyor musun? böyle yüzüm besbelli. portre.

sonra bir entry giriyorum ve birilerini kızdırıyorum.

sonra dünya küçük olduğu için, bir gün entryme kızan bir yazar sokakta beni görüyor ve tanıyor.

ben, onu tanımadığım için dayak yiyeceğime uyanamıyorum ve kaçamıyorum. ağzımı burnumu kırıyor orada.

aklıma ilk gelen şey, keşke fotoğraf paylaşmasaydın olurdu.

o yüzden asla böyle bir riske girmem. siz de girmeyin. kimin kimi döveceği belli olmuyor artık. ve dünya gerçekten küçük arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar