bugün

El ayak titreten cinstendir.
Bunlar bizi bile sikerler, ben dahi korktum.
Sözlükte saysak 57 adam çıkmaz, 57 mesaj atmışlar amk.
(bkz: sözlük trafoları)
Aralarında benimki yoktur umarım*.
lan sözlükte 57 kişi olması mimkin değil. atan üçer beşer atmış. püü pis sapıklar sizi. eved.
Eskiden takipçi kasan tipler vardı. Yeni trend mesaj kasmak galiba. ilgi bekleyen bayanın sözlükten de umduğunu bulmasıyla neticelenen durum. Sırada ne var?
Bu kıza mesaj atacak kadar rezil olamaz burası. Kesin hile yapmıştır. Zira ben fotoğraf atsam daha çok gelirdi.

Hatta o mesajlar Bir senelik falandır
Verdiğiniz cevaplarda harflere emojilere odaklanıp çeşitli fantezilere kurban gittiğiniz eylemler topluluğu gibi duruyor mesaj kutusu.
yhaa bana süreknii mesaj atıyorlar çok sıkıldım taam mı? temalı reklam kokan hareketlerde bugün konulu çalışmayı okuduk.
sırf meriçonik kimseler sekizer onar mesaj atsın diye ağdalı fotoğrafını atarsan sözlüğe olacağı budur. Gerçi meriçlerin de günahını almak istemem. Belki de başka bir feyk hesabından kendisiyle mesajlaşmıştır bilinmez.
sözlükteki abazan sayısına ışık tutar nitelikte bir sayıdır. bu kıza bile bu kadar mesaj geliyorsa sözlükte çok abazan var demektir.

evet bile.
tanıdık gelmiş olan gruptur.

görsel

görsel

bunlar ya ilk görseldeki zombiler yiyecek insan arıyorlar ya yılbaşında taksimde toplaşan grup *
Amacina ulasmistir.

edit: sosyal deney degilse guldum bu arada iki tarafada.
ben demiştim bukız tehlikeli diye. yakında hepinizi birer birer ifşa eder. ayık olun lan biraz gerizekalılar.

not: mesaj atmadığım için içim rahat.
Bence şuan bile mesaj yagmuru devam ediyodur.

-Ya Sen takılma bu aç heriflere yazılarını ilgiyle takip ediyorum.

-Nolcak işte görmemişler. Abaza çok ya sözlükte.

-selam. hakkaten bu kadar mesaj alıyomusun?

Hanfendiden Bir durum güncellemesi bekliyoruz*.
ayrıyetten sözlük popülasyonunun kalan kısmı "kim o 57 kişi" şeklinde sakince beklemektedirler.

görsel

görsel
YORULDUM.....
görsel
güzel olmanıza gerek olmadığını kanıtlayan durum.
Şimdi şöyle ki burada yüzünü dahi bilmeden sırf karşısında konuştuğu Kadın bir yazar diye yürüyenler bir de fotoğrafını görseler koşarlar diye düşünüyorum.
sanırım sağ freym gereken cevabı vermiş. ibretlik. evet.
görsel
fotoğraf atmasına gerek olmayan kızdır. vajinam var demesi yeterlidir. bakınız daha yazarken mesajlar gelmeye başladı.
Ne kadar abazan var lan burada 35 lik ablayi mesaj manyagi yapmisiniz.
bununlada övünmek ne bileyim allah sana sağlık sıhhat versin tez zamanda inşallah bu kadar eziklik olmaz amk.
sözlüğün içinde bulunduğu yokluğu gözler önüne seren durumdur. tamam kız çok güzel de 57 mesaja ne yazdınız amk? işte bunlar hep damacana siken tayfa. kim atıyor acaba bu mesajları?
Sen gecede 57 mesaj al ama hâlâ romeo'nu bulama. inanamıyorum olur şey değil juliet. Allah versin.
(bkz: abaza bir piç olmak)
valla ilk mesajı bana kendisi attı gerisini bilmem saygılar efem.