bugün

sözlük yazarlarının elleri başlığına giriyorsun, 10 tane peş peşe nasırlı el.

arkadaşım kim ne yapsın senin elini? resmen işgüzarlık yapıyorsunuz. kalbimiz pırpır ederek bir heves linke tıklıyoruz yaba gibi kıllı mıllı el çıkıyor. ayıp değil mi amk?

bence hepisi silik yesin.
geçen biri bacağını atmış. yaratılanı hoş gördüm, yaratan'dan ötürü demek isterdim fakat o yaratılandan kullanıcısı bile memnun değil bence. memnunsa bir sorgulasın tekrar.
Sik yesin diye okudum.
Hay sokayım ne populistmişiniz siz ya...sorsan da işsiz olan bunu yapanlar ha...

lan şunu yapan 4-5 kişiyiz zaten hepi topu atınca da karşılıklı küfürleşiyoruz işte ne güzel. Kıçı kırık jpeg in neresi nerenize battıysa artık. Söyleyin de çıkartsınlar.
bunları sözlük meydanına toplayıp allahu ekber nidalarıyla şamarlamayalım mı arkadaşlar?

hiç gaza gelmiyorsunuz amk. şurada bir sinerji yaratıp toplum baskısı kuralım diyoruz bakıp geçiyorsunuz başlığa.

anamız bacımız yazıyor şurada. artık bunları barındırmayalım aramızda bence.
elimi, bileğimi, ayağımı, saçlarımı ve komple boydan fotomu * atmış bir yazar olarak bu kampanyayı desteklemiyorum...
yesin valla sanki hayrini gorduk simdiye kadar galeridekiler 1945 sonrasi hirosimadan sanki.
yeter artık kardeşim ya silin lütfen şunları.

"bunu daha önce görmemiştim yeni düştü galiba" diye bir heves tıklıyoruz bioxcin reklamının before'u gibi yarı kel dayıların fotoğrafları.

bıhtıh yeminle.
olm sen hariç diyoruz ya. ben varken sana kim ne yapabilir?
La oglum hep kari kiz yokken atiyonuz. Millet yankis anlihor. Kari kizin bol odugu zamanlar atin millet delüğanlı gorsun.
Bir insan 4 dakika içinde bu kadar dönüş yapabilir, takdir ettim.
Asya karı kız borsası yeni açıldı orayı karşılıyor sanırım amk. Olmadı minamiyo sağlayacak.
güncel Önemli Başlıklar