bugün

oncelikle,

(bkz: sozlukculerin popomundo karakterleri)
(bkz: popmundo)

popmundo isimli online rpg oyununu oynayan sozluk yazarlarinin sanatcilarinin durumudur efendim, solo mu calisiyorlar gruplari mi var ne yapiyor bu insanlar sorusunun cevabidir. paraya ihtiyac duyuldugunda san sohret yapmis sozluk yazarlarinin yakasina yapisabilmektir. saka lan saka.

6 gunluk karakterim lars lindenblatt ile bir heavy metal olusumu kurma cabasi icerisindeyim. solo calismayi dusunuyorum, grubu bir arada tutmak zor oluyor. davulumla solo atacagim boyuna. adim suan takimdanayriduzkosuyapanadam fakat ilerleyen gunlerde konsantre meyve suyu olarak degistirmeyi dusunmekteyim. 18 ocak 2009'dan beri de yildizlik yolunda ilerliyormusum.
(bkz: tribute to ajdar anik)
yıllar yıllar önce oynamışlığım vardır bu oyunu. rahmetlinin adı emir pamuk'tu. o bankayı dolandır, gördüğünle seviş mantığıyla aldığı beddualardan sonra kafasına piyano düşerek gözlerini yummuştu.
(bkz: mekanı cennet olsun)
1462 gün geçirmiş olduğum, ilk dönemlerde çok eğlendiğim, 3 koca toprağa vermiş, 10 cocuk doğurup, üçünü kaybetmiş, its pop gazetesinde yazar olmuş, pop starı karakterimle oynadığım oyun.