bugün

asere he ha hehe şarkısındaki kızıl saçlı hatun.

lan nasıl sevdim seni be. kahpe kadın. çirkinde bir şeymişsin büyüyünce farkettim. çükümü tanımadığım zamanlarda sevdim seni be. öyle masum öyle mağrur.
adı bedreddin idi ah tatlış şey kim bilir nerelerde neler yapıyorsun.
Adı: Fulya
Yer: ilkokul

Çok güzel, mavi gözlü, düz saçlı bir kızdı. Şimdi evli falan ama hala duru bir yüz güzelliği var. Allah mutlu mesut Etsin.
Ah mehmet.
Gözlerinin önüne düşen saçları, uzun boylu, küpeli...
Öncesinde parkta karşılaştığım bi abi ve çocuğu. Her gün o sarı bebeği deli gibi severdim, nerden bilebilirdim onun kardeşi olduğunu?
Uzaktan uzağa keserken, bir gece ansızın onunla olan ortak arkadaşımla birlikte yanımıza gelip, benimle tanışması.
Babasının sırf beni mehmetle kesiştirmek için, bizim ufaklığın şortunu alabilir misin diyip beni evlerine yollaması...
mehmetin daha sonra yanıma gelip benden “msn”mi istemesi.
2 gün boyunca bilgisayarda beni eklemesini beklemem.
Her gün parkta uzaktan onun gelişini beklemem. Üzerine giydiği tişörtleri ezberlemem ve onu uzaktan tişörtleriyle tanımam...
Sonrasında hüsran oldu her şey ama o kalp çarpıntısını başka hiç hissetmedim. Büyüdükçe o heyecan yaratan her şey anlamsızlaşıyor çok acı...
betül..
o kadar seviyodum ki konuşmaya cesaret edemezdim sevgimden dolayı. ufak ufak bakışmalar,ufaktan sohbet etmeler,sonrasında arkadaş olmalar ya da yakınlaşmalar. sonra beraber takılmacalar dışarı çıkmalar oturmalar yemek yemeler. sonrasında bi şey oluyo. o gidiyo biriyle sevgili olmaya başlıyo. sen de malak gibi kalıyosun. olsun. mutlu olsun da,olsun.