bugün

sözlükten bir erkekle buluştum pişmanım ın sonrası gelen üzücü hakikat.

şimdi olay şöyle gelişti sayın ciciş dostlarım.

ben şimdi çok güzel bir kızım öncelikle, bildiğiniz gibi 1 83 boyum, 63 kilom, sarı siyah karışık saçlarım, yemyeşil gözlerim, seksi ve ateşli bi bedenim olduğunu anlatmama gerek yok herhalde.

neyse yine böyle bir gün yanıyorum evde tekken, içimden dedim ki kendime ya madem sözlük diye bir abazan, apaçi, liseli yatağı var neden arasından en azgınını bulupda sevişmiyorum ki!? ama saat sabah olduğu için bari yarın öğlenden çağırayım birini de iyice bir sevsin akşama kadar beni deyip vurdum kafayı yattım.

vakit oldu öğlen, babamın fransadan özel getirttiği hizmetçi diana hanımı da gönderip başladım azgınımı yiğidimi aramaya sözlükte, her seksli başlığa bakıp içlerinden en vurucusunu seçmek için geziniyorken birden gözüme nicki vajişimde saklı olan birine aynen şöyle;

- selaaam tatlışıım!

dedim,

neyse selam faslı tanışma faslını geçelim. hoş konuşan vücudunu iyi anlatan biriydi, arada soru sorarakta azgınlığını filan ölçüyordum. belliydi ki acayip üstüme atlayacaktı bunu eve atsam! yaşasın dedim işte tokmağı bol fuckbuddy! yihu deyip telimi verdim arar mısın ciciş dedim. 13 saniye sonra aradı abazan haha!

- alo ben vıttırıvızzık ( yani o işte ) ( lan nick değil o yani misalen nickmiş gibi hayal et )

+ ifendiiıım sen miseean ?

- hı hı benim gurban gelem mi?

+ ay dur çapkın abazan liseli apaçi manyak! hemen mi istiyorsun ki!

- he yv zaten seni çok silkmek isteyen biriydim iyiki bana vercen çok mutluyum yav vallah

+ ay çok maçosun bee, neyse aresi yaz ama taksiyle gel taaammıı!

- ..... ( ayı adresi alır almaz çıkmış )

neyse, geldi bu ben de en güzel kokumu sürüp geceliğimi giyip viski verdim. ki heyecanı gitsin kıronun haha, içti, var mı daha yeav dedi, var derken içimden de tam silker bu beni ya oh oh diyordum. çünkü çok doğal maço apaç kıro biriydi. bakın canlarım unutmayın bu tipler vajiş görmediğinden çok hırslı ve sevişmesi iyi olurlar. ona doğru kıvırta kıvırta yeni viskisini getirdim yanı başına oturdum ve aletine el attım. meraklanıyordum kaç santim ki ayol diye, sanki duymuş gibi bizim hayvan 19 santimdir ha yeav iyi mi sence dedi, uu dedim harika bir de hareket ederken görmek lazım diyerek tuttum penisinden yatağa çektim.

yattık, dudak dudağayız. güzel de öpüşmüyordu. uf bari içimde gezdirsin şu 19 luğu diye düşünüp üste çıktım. soydum üstünü, ay bu arada erkek vücudu yalaması benden sorulur bunu da alt not olarak lütfen yazalım. neyse bir güzel yalama sevime derken 19 luğu içime yana yakıla aldım.

tam uu baya iyiymiş derken ya bu birden oooohh yeea ahh deyip 19 saniye de boşalmaz mı!?

- nabtın boşaldın mı abidin? (ismi abidin değil abidin öylesine isim yani )

+ he yav ne olacaktıki 1 saat mi silkeydim ne istiyorsun başka demez mi!

ayol sen ben bir bozuldum bir bozuldum sanki yüzüm oldu kızıl, gururu incinmesin diye çünkü haşa huzurdan kalbim çok merhametlidir. dedim ki sen istersen şimdi git tatlışim ben seni bilahare çağırıp yine silktiririm rahat ol diyerek kovdum gitti.

yani uzatmayayım sözlükten kimseyle sevişmeyiniz. benim bu 27. erkek deneyişim 11 i iyiydi eh işte ( ki yemin ederim orgazm filan yapamadılar sadece 12 dakika gibi silktiler diye iyi diyorum ) neyse canlar cicişler tatlişler ben ablanızdan bugün ki verilecek akıl bu yani, gerisi size kalmış. ben artık jigolo kiralayıp sabaha kadar pompalatıyorsam bu hep bunların yüzünden. ay burada anlattıklarına inanmayın ya sakın, bunlar kim ki ben size diyeyim apaçi, liseli, abazan ergen tayfası. hep laf hep boş laf.

neyse okuyan olduysa teşekkürler.
henüz benimle sevişmemiş kişi beyanı. biri Yazacaktı arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar