bugün

ikisininde bıyıklı olması muhtemel olan ayrıca sözlükten kız almak kolay değil denilesi aşktır.

(bkz: sözlüğün kızlarına sahip çıkalım)
Filozof karmalılara mahsustur. Bize bahmıylar.
arada bir poposunu ellemek, memelerini sıvazlamak, kucağa alıp hoplatmak ve gecelerce tokuşturmak...

ne olacaktı amk?
olmayacak durumdur sözlükten arkadaş olunur ancak sevgili olmak için fazla yapay bir mekandır.
Mantıklı olmayandır. Ne düzü ne de tersi akıl kârı değildir. internetten tanışmışsın yapmayın bunu.
Görüşebiliyorsanız, kafa denginizse neden olmasındır.
sözlüğe girme amacını belli eden iki kişidir.
seksle sonuçlanır.

edit: eksileyecek bir şey yok arkadaşlar, seks güzel bir şeydir.
(bkz: gülücüğe odaklan)
Bu ask sozluk uzerinde yasaniyorsa sikinti yaratabilir ancak tanistiktan sonra is reel hayatta gotusmeye ve paylasmaya donerse sorun cikartmayacak olandir.

Kisilerin tanisma sekli ve yasam tarzi kimseyi ilgilendirmez...
reele taşınır illaki ve çok güzeldir, muhtemelen görmeden, sesini duymadan hoşlanmış, beğenmişsinizdir. daha gerçek bir ilişkiye de dönebilir.

bir forumda tanıştık, uzun süre sadece yazıştık, sonra buluştuk, hala buluşuyoruz.
1.82 boy, 80 kilo, atletik yapılı, hobileri kitap okumak ve müzik dinlemek olan, hijyene önem veren, kendine güvenen, avrupai görünüşlü benim bile yaşamadıgımdır.
Neden?
Çünkü burası benim mahallem gibi. Ve ben mahallemin kızlarını bacı bilirim. Karışan olursa da döverim.
Gayet normal durumdur. Tatava yapmayın bas geç.
güzel ayaklı sözlük kızıyla ayak fantezisi yaşamak gibidir. yani ihtimali çok düşüktür, ama olursa da tadından yenmez.
aşkı doruklarında yaşamaktır. evet.
Sözlükten tanışılan kızla aşk yaşadığını zannetmektir.
ne yaşanıldığını onu yaşayanlar bilir, gerisi spekülasyondur.
fazla drama içermesi mümkündür, yapmayın etmeyin, aç mısınız açıkta mısınız? gerek yok böyle şeylere.
Sadece sözlük değil diğer sanal olaylar da epey riskli aslında.

Bu kadar sürpriz sürpriz olmaktan çıkabilir bir noktadan sonra
Yalan aşktır.
Lan bu ne yokluk ne yapacan buradaki travesti kılıklı karıları?
aşk her yerde.
marketten 250 gram kaşar al onunla aşk yaşa daha iyidir. okadar mı zevksizsiniz.
Şapkadaki kedi konuya noktayı koymuş..
Gayet olabilecek aşktır.
Emeğe ihanet olmaz.