bugün

moderatörün sebep olduğu durum.
açılan başlığa hakaret içerikli entry girerek ayar verdiğini zanneden insanlar olması.
düşünen insanların yer aldığını bilerek gelinen bu yerde bile sürekli futbol vs muhabbetlerinin döndüğünü görmek. tamam futbol güzel şey, bende konuşurum arada ama yaşam felsefeniz olmasın amına koyayım.
Zeka kırıntısından yoksun, acayip soğuk esprilerin yapılması.

Örnek: (#15473117)
kesin birini arıyordur, bulamadı tabii benzerine de rastlayamadı. sonrada sözlüğe bahane, bir daha uğramasın o halde.
dine, inançlara laf eden, dil uzatan şeref yoksunu insanları görünce içinde olunan durum. buralar gerçekten eskiden bu kadar değildi, ülkede mi bu tip insanlar çoğalıyor yoksa hepsi mi uludağ'a gelmiş merak konusu.
habire millet sözlükten birşeyler istiyor ya. lambayı okşuyorsunda içinden çıkan cinden bile maximum 3 şey dileyebildiğini düşünürsek...

-sözlük bana karı bul lan allahsız!
+...
-sözlük bana sigara bul lan allahsız!
+...
-sözlük bana statü ver lan allahsız!
+...
-sözlük bana koca bul lan allahsız! (gördün mü bak yandı devreler)
+...
-niye hiç bana seni seviyorum demiyorsun?
+...
-allahsız sözlük!
+...
-ibne!

yapmayın lan dangalaklar.
uzun süredir başlıkların kalitesizliği, trolllerin artması, tartışmaların lise bilgisinden öteye gidememesi, moderatörlerin sözlüğü keyfi hareketleri çifte standart yapmaları ile katletmesi sonucu etkisini gösteren olaydır. daha az, daha kısa, önemsemeden entry girmeme sebebiyet veriyor.
Namusu bacak arasında arayan zihniyetlerin yaşattığı durumdur.
uzun süredir yaşamak isteyip de yaşayamadığımdır. ancak sözlükteki bazı yazarlardan soğursunuz ama bu sizin entry girmenize ve yazılanları okumanıza engel olmaz.
Namusu bacak arasında arayan zihniyetlerin, namusu bacak arasında arasında aramayan zihniyeti sikerek üstesinden gelebileceği durumdur.
çok saçma şeyler yazanlar var bir de bir kaç hesap açıp sizin yazdıklarınızı takip edip küfür edenler var mesajlarda.sonra sizi kışkırtıyorlar ve açık bir provakasyon yapıyorlar.en basiti az önce yaşadığım olaydır.memleketim olan eskişehir için hakaret eden bir akıl yoksunu benim türk olmadığımı ve terör üyesi olduğumu söyledi.bunları nereden uydurdu bilmiyorum.ama böyle gereksiz ve tarikat eğilimli provakatörler sözlükte var hepinizi uyarıyorum bunlara dikkat edin.sözlük yönetimine şikayette bulunun.
Futbol maÇlarının olduğu günler yaşadığım duygudur. Ülkemde ne kadar basiretsiz, terbiyesiz ve kişilik yoksunu; boş beleş adam olduğunu bir kez daha anlıyorum.. Soğuyorum sözlükten.. Takım kavgaları, küfürler, terbiyesizlikler gürle gidiyor. Oysa ; adamlar -yani dış basın- gs fb bjk bir yerine takmıyor. Türkler diyorlar.. Türkler şöyle türkler böyle.. Kısacası ülkem kötüleniyor ya da yüceltiliyor. Aklınızı başınıza alın diycem lakin aklı olmayanlara söylenecek söz değil..
bir olayın olmasıyla sırf o olayla ilgili 50 başlık açılması nedeniyle olacak olan eylemdir.
(bkz: işte bunlar hep sol frame)
sebebini anlamadığım bir olaydır. 20 gün sözlükle ilgilenemedim. gitmeden önce entry giremeyeceğim için üzülüyordum. şimdi elimin altında olmasına rağmen tek bir entry giresim gelmemekte. bu enrtyi bile zorla giriyormuş gibi hissediyorum.
Her yazar birgün tadacakmış diyorlardı, vakit tamam sanırım. Bakire, seks, 1.60, meme, izmir, sevgili, yazarların ayak kokusunun dereceleri, kürt..
11. Nesil yazar olmama rağmen yaşadığım durum. 2 gun ara verdim döndüm inşallah yanlis giden şeyler düzelir.
Çıkış yapıp bi daha girmemek garanti çözümü olan tek dert.
Saçma sapan başlıkların gün geçtikçe çoğalmasıyla yaşanılan durum.
sol frame'de mütemadiyen seks içerikli başlıklar gören yazarın düştüğü durum.
ampulculerin arttigi saatlerde ortaya cikan durum.
sırf uludağ sözlük'ün kurucusu zall'ın egosunun bokuna bile soğunabilir bu sözlükten. ha bire dandik işler yapıp bunu gelişmeler bölümünde ballandıra ballandıra anlatmaktadır. biraz mütevazi olun amk.
her gece trollerin aynı konulardan prim yapmaya çalışması bir etkendir.
sözlük dışında bir hobi - dizi izlemek, kitap okumak, film izlemek - edinilerek aşılabilecek sorun.
güncel Önemli Başlıklar