bugün

Hayattan zevk alamamayla orantılı olarak sözlükle olan bağında etkilenmesi. Hem sözlük senden birşey almak için var genelde sana birşey vermek için değil. Vermeyi bilmiyorsan almayı da haketmiyorsundur.
özellikle siyasi, dini yazılardan sıkılmaktan gelen bir durumdur. ateist yazar varsa vardır bizi hiç ilgilendirmez kendine saklasın artık dedirten durumdur. iki taraf da birbirine sürekli bir şeyleri anlatmaya çalışmaktadır.*
dakiklar sonra gelen edit: sözlükte tanım diye bir şeye ihtiyaç varmış.
arada bir aktifliğin azaldığı gözün başka sözlüklerle kaydığı zaman dilimi...
geyik diye tabir edilen boş sohbetlerin istenmesi ve uygulanması.
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
sözlükten kopmaya kadar gidebilecek duygu.
sözlük yönetiminin yoğun çabası sonucu, birçok yazarın başına gelen şeydir.

tek kelime yazası gelmiyor insanın, sadece sözlüğe girip ööyle bakınıyorsun mal mal, aaa mal dedim entrym silinip çaylak olabilirim...

o değilse bile, en azından forum chat tarzı entry girmişimdir, ya da yok yok, kesin sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektiftir, amaaaan o olmazsa o olur işte, sözlük adamın değil mi? kafasına göre istediğini yapar, sebep bulmak zorunda bile değil!
adamı dinden imandan çıkarıyorlar lan diye hönküreceğim olaydır. başlıklara bakıyorumda sürekli atatürk'e, hz. muhammed'e, fettullah gülen'e, fenerbahçe'ye, sabri'ye, ateistlere, kürtlere bir saldırı hali var. tamam yeri geldiğinde eleştiri sonuna kadar yapılmalı ama sözlükte başka konular hakkında entry girilmez oldu. adamı sözlükten, entry girmekten soğutur bunlar şerefsizim. yazık.
sözlükten soğumak her yazarın bir dönem yaşadığı duygudur.
hiçbir fayda getirmeyen boş, saçma ve sapık başlıklarla dolu sol frame i görünce ortaya çıkan durum.
populer başlıkların çok olması.

hepsi beş

karnede sadece müzik ve bedenin beş gelmesi

karne ne lan

baştan aşağı beş olan karne.
an itibariyle yaşadığım.

edit: geçti şimdi.
(bkz: karşılıksız sevgi)
an itibariyle bünyede gerçekleşen durum...
sözlükte 3 yaşındaki çocukların bile yapmayacağı muhabbetler dönüyor:
- başbakan kapına gelse naaparsın?
- siktir çekerim
- oooo süpeeer, bende bacısına söverim
kimsiniz lan siz, bu sizin dediğiniz şeyi şu an deniz baykal bile yapamaz lan!!! büyüyün biraz amk. siyaset yapacaksanız adam gibi yapın...
(bkz: noel baba çatına gelse ne dersin) *
#186364 karpuza selamlar
(bkz: tüketim toplumu)
bu tip durumlara "olur öyle şeyler, bir hava al gel", "her kızın başına gelebilir" gibi öneriler verilebilecek durum.
sözlügün de toplumun ve toplum zihniyetinin yansimasi olmasindan ötürü yasanan durum.
(bkz: öp elimi barışalım)
çaylakken 10 entryi sık cümlelerle tamamlamak ve hangisini silerler acabalarla bekleyiş içinde olmak.
tatmam için yıllarımı geçirmem gerektiren durumdur.
doğal bir olaydır. mesela şimdi çıkıyorum ben a.q.
sen bir düşünceni,tepkini dile getirip "beni anlayın" diyerekten enty girerken, onların aksine seni eksilerle karşılayınca eeh alayınızın aq deyip artık umursamaz, vurdumduymaz bir yazar haline dönmeniz yeterlidir.
yazdığın her entrynin eksilenmesi sonucu yeter lan nalet olsun kapatıyorum sözlük hesabımı demene yol açar. evet insan sürekli artı oy beklemiyor ama her entryde eksilenir mi be kardeşim? burası ota boka eksi oy verenlerin sözlüğü ve onları gördüke sözlükten soğuyorum.

edit: eksileneceğini biliyordum. dedim ya ota boka eksi oy verirler adamın ibneliği tuttu.
saçma sapan başlıklar gördükçe hissettiğim yegane duygudur.
güncel Önemli Başlıklar