bugün

pıtısı kaşınanlar yüzünden bana da bi soğuma geldi.

amcık dediğin sulanır abi kaşınıyorsa kafamda bol mantarlı soteler pardon sorular.
Bir kezodan soğumuş gibi soğudum.
Sarı kart görmek için tahrik ve faul uygulayan futbolcuya benzer. Görmezden geldikçe yokolur.
şirinlik muskası yazdırılmalıdır.
bende ilk yarrak gördüğümde böyle olmuştum sonra alıştım.

aynı deniz gibi girince alışıyorsun.
Soğuk ile ilgili her şey çok güzel geliyor şuan.

Soğu dünya!
Sapık iğrenç trollerin sözlüğün ırzına geçmesi, sevilen yazarların sözlüğü birer birer terk etmesi, sol framenin akmaması, yazacak başlık bulamama, kimi yazarların kankacılık yaparak size mobbing uygulaması ve bezdirmeye çalışması, sürekli hata çıkıp durması ve bir Allah'ın kulunun sorunu çözmek için kılını kıpırdatmaması gibi nedenlerden dolayı meydana gelen durumdur, evet.
Gidiyor musun eloria?

Umarım bir daha geri gelmezsin hshsh..
klima kullanımına ihtiyaç bırakmadığı için sıcak dlgası geçene kadar iyi gelir.
benimdir. burayı azaltarak bırakmayı planlıyorum bakalım.
Sevdiceğimin bir süredir burada olmamasından dolayı hissettiğim duygudur.
Güzellikleri ve iyilikleri paylaşmak, doğruları ve fikirlerimizi konuşmak yerine abidik gubidik saçmalıklarla uğraşıldığı için olabilir. Gülüp eğlensek, şakalaşsak, bilgilendirsek bu şekilde olmaz tabiki. insanız ve hata bizler için.
insanlara bakıp yaşıyorsan hayatta da mutlu olmak zor.
Lütfen ve soğuyun ve gidin bize kalsın buralar o biz kişisi kendini biliyor yani herhalde bilir canım sonuçta zeki kadın hem baya güzel de çirkin olduğun için mi lezbiyen oldun diye bir soru var bir de mallar.
Esprilerimi görmüş olabilecek yazar beyanı.
Normaldir. Diğer sözlük, forum ya da sosyal aktivite uygulamalarında da aynı sıkışma, bunalma halleri yaşanıyor zaten. Kapitalist toplumların sıkılgan bireyleri önce sürüler halinde, bu sıkılganlığa çare arayan Web şirketlerine yönlendiriliyor ve ardından, yönlendirldikleri bu mecraları da kapitalist uygulamaların alttan alttan devreye sokulmasıyla beraber, kapitalist toplum klişeleri istila ediyor. E insanlar, kapitalist toplumun kendilerine yaşatmadığı şeyleri arıyordu. Ortamlarda yine, dostluk yerini siyasi atışmalar, sivil polisler (tüm diğer polis ve destekçileri) , niceliksel ya da ekonomik gücüyle eşe dosta el koyan ataerkil barzolar, yakışıklı erkek-güzel kız faşizmine, şunun ya da bunun gibilere eş yok dost yok manifestolaru, kapitalist şirket avcıları, kapitalist düzen propagandacıları, kapitalist şirketlerin destek çıktığı, muhafazakar bireyler yaratmak için önlem ve teknolojileri ile insanın üzerine üzerine gelen hükümetler boy gösterir. E sonuç, insanlar sıkılır, zihniyeti farklı olan bir yığın insan avucunu yalar. Sadece müsaadeli olan kişilere eş dost vardır. Tasmalarından çekiştirmeden yönetemez totaliter rejimler insanları. (çılgın fak badi, kukkold insanları ve diğer - seksüel olmayan- zümre-sınıf gruplaşmalarını örnekten saymıyorum. Düzen içi uygulama balıkları, aynı akvaryumun çöpçü balıkları..)
Toplasan 10 kişinin sikinin keyfine takıldığı belli bir kural kaidenin olmadığı bir mekana niye ısındın ki soğuyorsun.
10 sene önce bu kadar laçka değilken bir kalitesi vardı.
Şimdi buralar tamamen sex.
Kavgaların sebebi ideolojik değil sabah akşam burada olan üç beş sözlük kaşarının sözlük kelavı olmuş ibneleri birbirine karşı kışkırtmasından başka bir şey değil.
Modların suçu yok.
Kimseyi silmeyin talimatı var adamlarda.
cinsiyetçi başlıklar siyasi trollerin başlıkları ve cinsiyetçi sapkın başlıklar.

hepsi bir araya gelince şuradan iğreniyorum yazasım bile gelmiyor.
Şifremi hatırlamıyor hiç.küsüyorum.
boktan entry'ler döşemekle son bulan halet-i ruhiyye.

kendimden biliyorum.
Cikis butonu sagda yukarda.
zall eseriyle gurur duyuyor olmalı.
abazasından tut veletine, çomar yobaz tartışmasından trollere ve daha nicesi her ne kadar kabul etmesenizde sözlüğümüz pek iyi yerlere gitmiyor.
Son zamanlarda yaşadığım durum..

özel mesaj alımında ve gönderiminde hatalar mı dersin,

Okumayı sevdiğim yazarların profillerinden entrylerini okuyamamam mı dersin,

Bildirimlerde hatalar mı dersin,

Devamını oku şeysi mi dersin,

Şaka bir yana bayağı bir şey demişiz. .

Tanım mı eksik kalmasın,
Dengesi şaşan bir sözlükten soğumaktır..
görsel